מנהלה

בעלי תפקידים במנהלה

גולן ביטון

מ"מ מנכ"ל

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313700

אימייל: [email protected]

סימונה אבקסיס

מנהלת לשכה

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313702

אימייל: [email protected]

ורדה מאיר

מנהלת כספים

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313701

אימייל: [email protected]

מלי כחלון

מנהלת כוח אדם

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313703

אימייל: [email protected]

דני (אזולאי) כהן

מנהל כספים

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313709

אימייל: [email protected]

רחל לסטיגזון

מנהלת תחום תוכניות ומשאבים

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313705

אימייל: [email protected]

ענת יוסיפוביץ

מנהלת שיווק ופרסום

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313711

אימייל: [email protected]

קארן סמאדג'א

חשבת שכר

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313700

אימייל: [email protected]

ורד אביעד

מזכירת מנהלה

כתובת: רחוב גולדברג 6

טלפון: 08-9313700

פקס: 08-9463952

אימייל: [email protected]

פסגת המדע

בעלי תפקידים בפסגת המדע

שוויץ המדע

בעלי תפקידים בשוויץ המדע

אוסנת לוי

מנהלת המרכז

כתובת: חיים סירני 52

אימייל: [email protected]

מזכירות חוויות שוויץ המדע

כתובת: סירני 52 (שוויץ המדע)

טלפון: 08-9310700

אימייל: [email protected]

ליאת שכטר

רכזת תחום אוכלוסיות מיוחדות

כתובת: סירני 52 (שוויץ המדע)

טלפון: 08-9310706

סלולרי: 052-7004142

פקס: 08-9476790

אימייל: [email protected]

מזכירות

מזכירות

כתובת: חיים סירני 52

טלפון: 08-9310700

פקס: 08-9476790

אימייל: [email protected]

פנינה שטאובר

רכזת תרבות וקהילה

כתובת: חיים סירני 52

טלפון: 08-9310708

אימייל: [email protected]

אפרת חמישה

רכזת חוגים

כתובת: חיים סירני 52

טלפון: 08-9310705

אימייל: [email protected]

נוגה חלילי

רכזת חוגים

כתובת: חיים סירני 52

טלפון: 08-9310707

אימייל: [email protected]

שוויץ רחובות החדשה

בעלי תפקידים בשוויץ רחובות החדשה

מירב אהרון

מנהלת המרכז

אימייל: [email protected]

מזכירות

טלפון: 08-6366171/2

אימייל: [email protected]

יפתח קריטי

אבות בית / אחזקה

כתובת: קרוננברג 1

טלפון: 08-86366173

אימייל: [email protected]

יעל הינדי

רכזת חוגים ותרבות גיל רך

כתובת: קרוננברג 1

טלפון: 08-6366179

אימייל: [email protected]

ענת פורקוש

רכזת מעגלי תעסוקה ואוכלוסיות מיוחדים

כתובת: קרוננברג 1 (רחובות החדשה)

טלפון: 08-6366184

אימייל: [email protected]

אינה פונק

רכזת עמיתים נוער

כתובת: קרוננברג 1

טלפון: 08-6366176

אימייל: [email protected]

דבי כהן

רכזת חברה וקהילה

כתובת: קרוננברג 1

טלפון: 08-6366177

אימייל: [email protected]

אושיות

בעלי תפקידים באושיות

אתי מקדסי

מנהלת המרכז

כתובת: החבורה 20

טלפון: 08-9377701

אימייל: [email protected]

ספרית אושיות

טלפון: 08-9377707

נועה שמול

מזכירה

כתובת: החבורה 20

טלפון: 08-9377702

פקס: 08-9355869

אימייל: [email protected]

קיברט גטנט

רכז נוער

כתובת: החבורה 20

טלפון: 08-6489734 (שלוחה: חוויות אושיות)

אימייל: [email protected]

מזכירות חוויות אושיות

כתובת: החבורה 20

טלפון: 08-9377700

אימייל: [email protected]

קריית משה

בעלי תפקידים בקריית משה

יונתן בחור

מנהל המרכז

כתובת: גבריאלוב 20

אימייל: [email protected]

ורד ונופר - מזכירות קרית משה

כתובת: גבריאלוב 20

טלפון: 08-9312700

פקס: 08-9462058

אימייל: [email protected]

מורן קופלר

רכזת חוגים וצהרונים, גיל רך ותרבות ילדים

כתובת: גבריאלוב 20

טלפון: 054-4314442

אימייל: [email protected]

שי טרונך

רכז נוער

כתובת: גבריאלוב 20

טלפון: 08-9312704

אימייל: [email protected]

חנה חפץ

רכזת תרבות מבוגרים

כתובת: גבריאלוב 20

טלפון: 08-9312706

אימייל: [email protected]

הולנדית

בעלי תפקידים בהולנדית

ענת יוסיפוביץ מוסקוביץ

מנהלת המרכז

כתובת: הר תבור 3

טלפון: 08-6210831

סלולרי: 054-4521070

אימייל: [email protected]

אורלי משה

מזכירות

כתובת: הר תבור 3

טלפון: 08-6821070

אימייל: [email protected]

גבירול

בעלי תפקידים בגבירול

אורנית כוכבי

מנהלת המרכז

כתובת: צאלון 1

אימייל: [email protected]

שולי מזרחי

מזכירות

כתובת: צאלון 1

פקס: 08-9464152

אימייל: [email protected]

בית לגדול טוב

בעלי תפקידים בבית לגדול טוב

שולי גאלי

רכזת המרכז

כתובת: דוד אלעזר 23

טלפון: 08-6345350

אימייל: [email protected]

מהות

בעלי תפקידים במהות

אסתר גוטפרוינד

רכזת מדרשת נשים ומועדון גיל הזהב

כתובת: משה זכריה 6

טלפון: 08-9494621

אימייל: [email protected]

רחל אסטריק

מזכירות

כתובת: משה זכריה 13

טלפון: 08-9494621

פקס: 153-89390836

אימייל: [email protected]

תהילה דוד

מנהלת המרכז

כתובת: משה זכריה 13

אימייל: [email protected]

יעל אלקובי

רכזת חוגים

כתובת: משה זכריה 13

טלפון: 08-9494621

אימייל: [email protected]

שדרות ח"ן

בעלי תפקידים בשדרות ח"ן

עופרה גזית

רכזת תרבות וחוגים

כתובת: שדרות ח"ן 31

טלפון: 08-9428290

אימייל: [email protected]

רחובות הצעירה

בעלי תפקידים ברחובות הצעירה

מזכירות חוויות קרית משה

כתובת: גבריאלוב 20

טלפון: 08-9312700

פקס: 08-9462058

אימייל: [email protected]

גולן ביטון

מנהל המרכז

כתובת: גבריאלוב 20

אימייל: [email protected]

תנופה

בעלי תפקידים בתנופה

מירי בלוי

מנהלת המרכז

כתובת: אברמסון1

סלולרי: ‎052-5769944‏

אימייל: [email protected]

יעל שלזינגר

רכזת חוגים

סלולרי: 0545896489

אימייל: [email protected]

מזכירות חוויות תנופה

כתובת: אברמסון 1

טלפון: 08-6386569

נג'ארה

בעלי תפקידים בנג'ארה

יונתן בחור

רכז תרבות וחוגים

כתובת: נג'ארה 46

טלפון: 08-6727988

סלולרי: 050-4092467

פקס: 08-6440346

אימייל: [email protected]

שעריים

בעלי תפקידים בשעריים

רכז תרבות וחוגים

כתובת: בר כוכבא 15

טלפון: 08-9494888

חב"ד

בעלי תפקידים בחב"ד

ציפי לפסקר

רכזת תרבות וחוגים

כתובת: הרב מדר זכריה 28

סלולרי: 052-7366393

אימייל: [email protected]

בית החמישה

בעלי תפקידים בבית החמישה

יונתן בחור

רכז תרבות וחוגים

כתובת: בצלאל לינדה 2

סלולרי: 050-4092467

אימייל: [email protected]

נווה יהודה

בעלי תפקידים בנווה יהודה

גולן ביטון

מנהל המרכז

כתובת: אהרונוביץ 14

אימייל: [email protected]

מזכירות חוויות קרית משה

מזכירה

כתובת: אהרונוביץ 14

טלפון: 08-9312700

מרכז חיבוקים

בעלי תפקידים במרכז חיבוקים

מיכל למל

רכזת מרכז חיבוקים

כתובת: כצנלסון 10

טלפון: 08-9201057

סלולרי: 054-2440898

אימייל: [email protected]

חשמונאים

בעלי תפקידים בחשמונאים

דליה בן חמו

מזכירה

כתובת: חשמונאים 1

טלפון: 08-9493927

אימייל: [email protected]

יעל הינדי

רכזת שלוחה - תרבות וחוגים

כתובת: חשמונאים 1

טלפון: 08-9493927

אימייל: [email protected]

אגף צהרונים

בעלי תפקידים באגף צהרונים

מזכירות האגף

מזכירות האגף

כתובת: החבורה 20, אושיות

טלפון: 08-6616371

אימייל: [email protected]

שעות הקבלה והמענה הטלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:30 יום ג' 8:00-18:00

היחידה להתפתחות הילד

בעלי תפקידים בהיחידה להתפתחות הילד

יחידה להתפתחות הילד

במתחם שלוחת מקוב

כתובת: כצנלסון 10 (מול 27)

טלפון: 08-9453590

אימייל: [email protected]

יצירת קשר בין השעות: 9:00-14:00

יחידה להתפתחות הילד

במתחם חוויות שוויץ המדע

כתובת: סירני 52, בניין ציריך

טלפון: 08-9732933

טלפון נוסף: 6225818 -08

אימייל: [email protected]

יצירת קשר בין השעות: 9:00-14:00

"צעדים" - מעונות היום

בעלי תפקידים ב"צעדים" - מעונות היום

סמדר בן חיים

רכזת

כתובת: סירני 52

טלפון: 08-9310712

אימייל: [email protected]

אתי קריטי

מזכירה

כתובת: סירני 52

טלפון: 08-9310711

אימייל: [email protected]l

ספריות

בעלי תפקידים בספריות

סיגל לוי בן-ישי

מנהלת רשת הספריות

כתובת: גולדין 6

טלפון: 08-9457916

אימייל: [email protected]

מירי לביא ואהובה כהן

מזכירות הספרייה המרכזית

כתובת: גולדין 6

טלפון: 08-9457916

פקס: 08-9461325

אימייל: [email protected]

אטי שני

אחראית אגף הילדים והנוער

כתובת: גולדין 6 (הספרייה המרכזית)

טלפון: 08-9457916

נועה סבו

אחראית אגף השאלה מבוגרים

כתובת: גולדין 6 (הספרייה המרכזית)

טלפון: 08-9457916

נאוה אבנר

ספרנית ספריית חוויות קריית משה

כתובת: גבריאלוב 20

טלפון: 08-9465553

אימייל: [email protected]

לילי גיסטריק

ספרנית ספריית חוויות גבירול

כתובת: צאלון 1 (בתוך מבנה ביה"ס בגין)

טלפון: 08-9318408

אימייל: [email protected]

מתת גרימברג

ספרנית ספריית רחובות החדשה

כתובת: קרוננברג 1

טלפון: 08-6366182

אימייל: [email protected]

אסתר סטרינקובסקי

ספרנית ספריית אושיות

כתובת: החבורה 20

טלפון: 08-9377707

אימייל: [email protected]

פזית סויסה

ספרנית ספריית מרגולין

כתובת: מרגולין 18

טלפון: 08-9390411 (שלוחה: שלוחה 5)

אימייל: [email protected]

אוכלוסיות מיוחדות

בעלי תפקידים באוכלוסיות מיוחדות

ליאת שכטר

רכזת תחום אוכלוסיות מיוחדות

כתובת: סירני 52 (שוויץ המדע)

טלפון: 08-9310706

סלולרי: 052-7004142

פקס: 08-9476790

אימייל: [email protected]

תמי ביטון

רכזת עמיתים

כתובת: סירני 52 (שוויץ המדע)

סלולרי: 050-3646723

אימייל: [email protected]

אריה עוז מונדשיין

רכז עמיתים

כתובת: סירני 52 (שוויץ המדע)

טלפון: 050-3646715

אימייל: [email protected]

ירדן דרבה

רכזת עמיתים

כתובת: החבורה 20 (אושיות)

טלפון: 050-3646716

אימייל: [email protected]

בריכה הידרותרפית

בעלי תפקידים בבריכה הידרותרפית

מזכירות הבריכה

מזכירה

כתובת: סירני 52 (בניין באזל)

טלפון: 08-9310715/6

אימייל: [email protected]

מופת

בעלי תפקידים במופת

אילן גרזי

מנהל המרכז

כתובת: לוין אפשטיין 22

אימייל: [email protected]

דליה פתאל

מזכירה

כתובת: לוין אפשטיין 22

טלפון: 08-9466977

פקס: 08-9469233

אימייל: [email protected]

בתי תלמיד

בעלי תפקידים בבתי תלמיד

דלית אולמרט

רכזת בתי תלמיד

כתובת: גולדברג 6

טלפון: 08-9313721

אימייל: [email protected]

עדה אזולאי

מזכירת בתי תלמיד

כתובת: גולדברג 6

טלפון: 08-9313721

אימייל: [email protected]

של"מ-מתנדבים

בעלי תפקידים בשל"מ-מתנדבים

דרורה קרפיק

רכזת מתנדבים

כתובת: רחוב שדרות ח"ן 31

טלפון: 08-6566921

סלולרי: 052-6567760

אימייל: [email protected]