(שימו לב - כדי לעזור לכם למצוא מהר את שם החוג - לחצו על מקש Ctrl + F ורשמו את שם החוג)

להרשמה לחצו כאן

ילדים ונוער:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים מידע נוסף
אנגלית ראשון 17:00-17:45 אלונה אינגליש גן חובה – ב' חוג המקנה את כל אבני השפה בצורה מקצועית וחוויתית. שימת דגש על פיתוח אוצר מילים, בניית משפטים ודיאלוגים קצרים, המעניקים לילד ידע רב, ביטחון ושטף באנגלית. הלמידה היא חווייתית ומהנה במיוחד ועשירה במשחקים, סרטונים ופעילויות.
אנגלית ראשון 17:45-18:30 אלונה אינגליש ג'-ד' חוג המקנה את כל אבני השפה בצורה מקצועית וחוויתית. שימת דגש על פיתוח אוצר מילים, בניית משפטים ודיאלוגים קצרים, המעניקים לילד ידע רב, ביטחון ושטף באנגלית. הלמידה היא חווייתית ומהנה במיוחד ועשירה במשחקים, סרטונים ופעילויות.
אנגלית ראשון 18:30-19:15 אלונה אינגליש ה'-ו' חוג המקנה את כל אבני השפה בצורה מקצועית וחוויתית. שימת דגש על פיתוח אוצר מילים, בניית משפטים ודיאלוגים קצרים, המעניקים לילד ידע רב, ביטחון ושטף באנגלית. הלמידה היא חווייתית ומהנה במיוחד ועשירה במשחקים, סרטונים ופעילויות.
בישול ראשון 17:30-18:30 אומני החשיבה א'-ג' בחוג נבין כיצד המזון משפיע על חיינו, מדוע אנו זקוקים לאבות המזון, נחקור ויטמינים ומינרלים, נלמד איך לבשל בתבונה, נלמד על סוגי מזונות, תהליכים ממדעיים, אמצעי זהירות, ערכים תזונתיים ועוד.
ג'אגלינג ואמנויות הקרקס שלישי 15:45-16:30 שניר חמדי ג'-ו' החוג מפתח מגוון מיומנויות כגון ויסות כוח, תיאום עין יד, מוטוריקה גסה, מוטוריקה עדינה, פעילות אירובית, קצב, שיווי משקל, תחושת עומק, איזון שני צידי הגוף, הגדלת הרפרטואר התנועתי, גמישות, ריכוז, מיקוד, חלוקת קשב, ביצוע כמה מטלות בו זמנית, משחק אישי-חברתי, יצירתיות, שינוי עמדות וכדומה. במהלך החוג נלמד ג'אגלינג, להטוטנות: שימוש באביזרי משחק ובהם כדורים ומקלות, סרטים, צלחת סינית, דיאבולו הליכה על חבל ועוד.....
ג'ודו ראשון ושלישי 17:00-17:45 אלכס רוזן ילדי גן – א' אומנות לחימה מודרנית המועברת ע"י אלכס רוזן, רב-אומן (דן 6) שגידל ספורטאים רבים וקבוצות עילית בישראל ברמה בינלאומית. בחוג הילדים יעבדו על קואורדינציה, יציבה נכונה, שיפור הריכוז ומשמעת עצמית. בנוסף, יצאו לתחרויות במסגרת איגוד הג'ודו. *אפשרות לפעם בשבוע.
ג'ודו ראשון ושלישי 17:45-18:45 אלכס רוזן ב'-ד' אומנות לחימה מודרנית המועברת ע"י אלכס רוזן, רב-אומן (דן 6) שגידל ספורטאים רבים וקבוצות עילית בישראל ברמה בינלאומית. בחוג הילדים יעבדו על קואורדינציה, יציבה נכונה, שיפור הריכוז ומשמעת עצמית. בנוסף, יצאו לתחרויות במסגרת איגוד הג'ודו.
*אפשרות לפעם בשבוע.
ג'ודו ראשון ושלישי 18:45-19:45 אלכס רוזן ה'-ו' אומנות לחימה מודרנית המועברת ע"י אלכס רוזן, רב-אומן (דן 6) שגידל ספורטאים רבים וקבוצות עילית בישראל ברמה בינלאומית. בחוג הילדים יעבדו על קואורדינציה, יציבה נכונה, שיפור הריכוז ומשמעת עצמית. בנוסף, יצאו לתחרויות במסגרת איגוד הג'ודו. *אפשרות לפעם בשבוע.
ג'ימבורי פתוח רביעי 9:00-12:00   פעוטות גילאי 0-2  
גומיקליי – חימר גמיש שלישי 17:00-18:00 גומיקליי גן חובה – א' הצטרפו אלינו לעולם של צבע ויצירה בחימר הגמיש בעולם – גומיקליי! בכל שיעור נלמד ונפסל שלב אחר שלב דמויות שתוכלו לקחת אתכם הביתה. דרך הפיסול, נלמד דברים חדשים מעולמות שונים. למשל, תהיתם פעם למה לתרנגולת יש כרבולת? או איך פרות מביעות רגשות? ומה קורה לכדור הארץ כשיש ירח מלא? בואו לגלות ביחד איתנו.
היפ-הופ רביעי 17:00-17:45 דאנס פקטורי – אורטל לוי בייבי דאנס (גן) שיעורי תנועה לגיל הרך. עולם קסום של תנועה המלווה במוזיקה קצבית ומגוונת. השיעור מהווה הכנה לשלבים הבאים בעולם המחול: נעבוד על קואורדינציה, גמישות, ביטחון עצמי ועמידה מול קהל. כל אלה תוך שימוש באביזרים מוזיקה ומשחקים. 
היפ-הופ שני ורביעי 17:45-18:30 דאנס פקטורי – אורטל לוי א'-ג'

מסלול הקבוצות הינו מסלול מקצועי וחוויתי המשלב בתוכו מספר סגנונות ריקוד, ביניהם היפ-הופ, מודרני, טכניקה, אקרו-דאנס ועוד.

בשיעורים נעבוד על קואורדינציה, ביטחון עצמי, עמידה מול קהל והתנהלות קבוצתית.

במסגרת הפעילות, הרקדנים יצלמו קליפים ליוטיוב ויופיעו במופעי סוף שנה מרהיבים.

היפ-הופ שני ורביעי 18:30-19:15 דאנס פקטורי – אורטל לוי ד'-ו'

מסלול הקבוצות הינו מסלול מקצועי וחוויתי המשלב בתוכו מספר סגנונות ריקוד, ביניהם היפ-הופ, מודרני, טכניקה, אקרו-דאנס ועוד.

בשיעורים נעבוד על קואורדינציה, ביטחון עצמי, עמידה מול קהל והתנהלות קבוצתית.

במסגרת הפעילות, הרקדנים יצלמו קליפים ליוטיוב ויופיעו במופעי סוף שנה מרהיבים.

היפ-הופ רביעי 16:15-17:00 דאנס פקטורי – אורטל לוי טכניקה

שיעורי טכניקה הינם שיעורי חובה למסלול הנבחרת

ושיעור רשות והעשרה לשאר הרקדנים במסלול קבוצות.

שיעורי הטכניקה משלבים בתוכם עבודה על גמישות, יציבה, שיווי משקל, תרגילים אקרובטים וביטחון עצמי.

ומתרכזים בסגנונות המודרני, אקרודאנס ובלט. כל אלה בשילוב מוזיקה המתאימה לסגנון בשיעור חוויתי ומקצועי.

היפ-הופ שני ורביעי

שני 16:15-17:00

רביעי 16:15-17:45

דאנס פקטורי – אורטל לוי נבחרת מסלול הנבחרות הינו מסלול מקצועי וחוויתי המשלב בתוכו מספר סגנונות ריקוד ומאפשר לרקדנים לקחת חלק בתחרויות ארציות, הופעות עירוניות, השתתפות בקליפים ליוטיוב והשתלבות בהדרכה. לרקדנים במסלול זה ישנם 3 שיעורים שבועיים בהם ירקדו היפ הופ ויחזקו את הטכניקה הריקודית במסגרת שיעור טכניקה ייעודי. בשיעורים נעבוד על קואורדינציה, ביטחון עצמי, עמידה מול קהל, והתנהלות קבוצתית בכנסים ותחרויות.
כדורגל שלישי וחמישי 17:00-17:45 בית הספר לכדורגל – שחר קטר ילדי גן פיתוח יכולת קואורדינציה, חיזוק סיבולת לב ריאה, חיזוק הדימוי העצמי והפיזי ושיפור מיומנויות חברתיות בדגש על משחק והנאה. הקניית הכדורגל בשילוב אימונים אטרקטיביים ומהנים לצד דגש על חינוך וערכים תוך עבודה קבוצתית
כדורגל שלישי וחמישי 17:45-18:30 בית הספר לכדורגל – שחר קטר א'-ב' פיתוח יכולת קואורדינציה, חיזוק סיבולת לב ריאה, חיזוק הדימוי העצמי והפיזי ושיפור מיומנויות חברתיות בדגש על משחק והנאה. הקניית הכדורגל בשילוב אימונים אטרקטיביים ומהנים לצד דגש על חינוך וערכים תוך עבודה קבוצתית
כדורגל שלישי וחמישי 18:30-19:15 בית הספר לכדורגל – שחר קטר ג'-ו' פיתוח יכולת קואורדינציה, חיזוק סיבולת לב ריאה, חיזוק הדימוי העצמי והפיזי ושיפור מיומנויות חברתיות בדגש על משחק והנאה. הקניית הכדורגל בשילוב אימונים אטרקטיביים ומהנים לצד דגש על חינוך וערכים תוך עבודה קבוצתית
להקה ופיתוח קול רביעי 17:00-17:45 Voices סטודיו ג'-ו' לימודי פיתוח קול מיועדים למי שרוצה להתחיל לשיר ולמי שחולם להופיע ולשיר בפני קהל. במסגרת לימוד פיתוח קול נלמד: פיתוח מנעד, פיתוח שמיעה, הגשת שיר, דיקציה, קשר נשימה-גוף-קול, יסודות באלתור וביצוע מגוון סגנונות.
להקה ופיתוח קול רביעי 17:45-18:30 Voices סטודיו ז'-יב' לימודי פיתוח קול מיועדים למי שרוצה להתחיל לשיר ולמי שחולם להופיע ולשיר בפני קהל. במסגרת לימוד פיתוח קול נלמד: פיתוח מנעד, פיתוח שמיעה, הגשת שיר, דיקציה, קשר נשימה-גוף-קול, יסודות באלתור וביצוע מגוון סגנונות.
מוכנות לכיתה א' שני 16:45-17:30
17:30-18:15
אפרת בוטבול גן חובה הכרת המספרים והאותיות, חשיבה מרחבית והקניית הרגלי למידה יעילים. ההשתתפות בחוג מאפשרת הסתגלות הדרגתית לדרישות בית הספר.
מולטיספורט שלישי 18:15-19:00 החלוץ – חינוך דרך לספורט א'-ג' אימון ספורטיבי המשלב בתוכו חלק אירובי, חלק אנאירובי ומשחקי כדור מגוונים בנוסף לזה הילדים יהנו מציוד ספורט איכותי ומקצועי. בחוג נעבוד על פיתוח תחושת מסוגלות, התגברות על כשיים ומכשולים, שיפור קואורדינציה, עבודת צוות ופרגון ועידוד חברי הקבוצה.
מולקולה ראשון 16:45-17:30 אומני החשיבה גן חובה – כיתה ב' בחוג נזמין אתכם לחקור את עולמנו! נבין כיצד הדברים עובדים, נבצע ניסויים מרהיבים בכל שיעור, ננהל מחברת מעבדה, נחקור את תופעות הטבע המופלאות וניצור קסמי מדע! נלמד על עולם המדע בעבר, בהווה ובעתיד! אולי המדען הבא נמצא בך?
נינג'יטסו – אמנות לחימה יפנית חמישי 17:00-17:45 ציון כהן גן חובה – ג' אומנות לחימה יפנית עתיקה בשילוב שיטות לחימה מודרניות. האימונים משפרים את יכולת המתאמן ומעניקים לו דימוי ובטחון עצמי, קואורדינציה, כושר גופני גבוה ויכולת התמודדות עם מצבי אלימות והגנה עצמית. האימונים מועברים על ידי ציון כהן מאמן בכיר דאן 10 בנינג'טסו בעל תואר ראשון בחינוך גופני, תואר שני בחינוך ומעל 20 שנות ניסיון באימון ילדים, נוער ובוגרים.
ציור שלישי 16:15-17:00 הדס ילנה פייגלין ד'-ו' הכרת עולם הציור דרך אמנים וזרמים מכל התקופות, לימוד מעמיק ומעשיר של מגוון יצירות וציירים. לימוד רישום וציור תוך שימוש במגוון טכניקות שונות.
ציור שלישי 17:00-17:45 הדס ילנה פייגלין א'-ג' הכרת עולם הציור דרך אמנים וזרמים מכל התקופות, לימוד מעמיק ומעשיר של מגוון יצירות וציירים. לימוד רישום וציור תוך שימוש במגוון טכניקות שונות.
קידספורט שלישי

16:45-17:30

17:30-18:15

החלוץ – חינוך דרך לספורט גילאי 3-5 אימון המותאם לגיל הרך בו נעבוד על פיתוח יכולות מוטוריות, חיזוק מערכת השלד-שריר, שיפור תהליכי למידה וכישורים חברתיים ופיתוח דמיון ועבודת צוות. בכל שיעור נעבוד לפי סיפור מסגרת המפעיל את הדמיון ויוצר התלהבות והתרגשות.

להרשמה לחצו כאן

מבוגרים:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים מידע נוסף
הגנה עצמית וכושר גופני שני 20:45-21:45 ציון כהן בוגרים ובוגרות 14 ומעלה חוג ייחודי הנותן ביטחון והעצמה לנערים נערות ובוגרים. בחוג נעבוד על שיטות הגנה אישיות, כיצד להגיב במצבי סכנה, נשלב עבודה של כושר גופני, חיטוב ועיצוב.
מעגל אימהות רביעי 10:30-11:45 עו"ס רוני מזרחי לאימהות בחופשת לידה הצטרפי למעגל אימהות שלנו בו תכירי חברות ותזכי לחוויות חדשות. במפגש נייצר מקום בטוח לשתף, נדבר על הקשר הרגשי עם התינוק, שיח על נירמול התחושות שלנו, שינה, משחק ועוד.
פילאטיס מזרן שני ורביעי 19:30-20:15 עדי בוגוסלבסקי נשים וגברים אימון התורם לשיפור וחיזוק שיווי המשקל, יציבה נכונה, שיפור אורך תנועה ונשימה נכונה.
פילאטיס עם הבייבי ראשון

9:30-10:30

ימית לזרוס לפעוטות בגילאי 0-זחילה שיעור פילאטיס ייחודי המיועד לנשים לאחר לידה, יחד עם הבייבי. בשיעור נתרגל נשימה, שיפור יציבה ושיווי משקל עם דגש על חיזוק קרקעית האגן.
פילאטיס עם הבייבי ראשון 10:30-11:30 ימית לזרוס לאימהות לאחר לידה ופעוטות עד גיל זחילה שיעור פילאטיס ייחודי המיועד לנשים לאחר לידה, יחד עם הבייבי. בשיעור נתרגל נשימה, שיפור יציבה ושיווי משקל עם דגש על חיזוק קרקעית האגן.
פילאטיס עם הבייבי חמישי 9:30-11:30 ימית לזרוס לאימהות לאחר לידה ופעוטות עד גיל זחילה שיעור פילאטיס ייחודי המיועד לנשים לאחר לידה, יחד עם הבייבי. בשיעור נתרגל נשימה, שיפור יציבה ושיווי משקל עם דגש על חיזוק קרקעית האגן.

להרשמה לחצו כאן