(שימו לב - כדי לעזור לכם למצוא מהר את שם החוג - לחצו על מקש Ctrl + F ורשמו את שם החוג)
 
להרשמה לחצו כאן

ילדים ונוער:

שם החוג

ימים

שעות

מפעיל

גילאים

עלות למפגש

מידע נוסף

אילוף כלבים

שלישי

16:30-17:15

נתן מזרחי

ג-ו

51

 

אילוף כלבים

שלישי

17:15-18:00

נתן מזרחי

ג-ו

51

 

אינג'ינו רביעי 17:00-18:00 אומני החשיבה א-ג 47 400 שח שנתי ערכה
ג'אז שני 17:00-17:45 לריסה א-ב 42  
ג'אז שני 17:45-18:45 לריסה ג-ו 42  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה ראשון 17:00-17:45 ג'ימנסט גן 45  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה ראשון 17:45-18:30 ג'ימנסט א - ב 45  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה שלישי + חמישי 17:15-18:00 ג'ימנסט גן - א 35  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה שלישי + חמישי 16:30-17:15 ג'ימנסט א - ב 35  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה שלישי + חמישי 15:00-15:45 ג'ימנסט א - ג 35  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה שלישי + חמישי 15:45-16:30 ג'ימנסט ג - ו 35  
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות ואקרובטיקה שלישי + חמישי 16:00-18:00 ג'ימנסט נבחרת 64  

גיטרה פרטני 30 דקות

ראשון

16:00-19:30

אורי ברנס

ג ומעלה

62

 

גיטרה פרטני 45 דקות

ראשון

16:00-19:30

אורי ברנס

ג ומעלה

88

 

הכנה לכתה א

ראשון

17:00-18:00

אורנית בן דרור

גן חובה

55

45 שח חומרים לחודש

טאיקוונדו

שני+חמישי

17:00-17:45

שרון טמיס

4-5

30

רכישת חליפה דרך המדריך

טאיקוונדו

שני+חמישי

17:45-18:30

שרון טמיס

6-8

30

רכישת חליפה דרך המדריך

טאיקוונדו

שני+חמישי

18:30-19:30

שרון טמיס

9-12

35

רכישת חליפה דרך המדריך

מדעים

ראשון

16:30-17:15

אומני החשיבה

א-ב

40

ערכה 220, רשימת המתנה במזכירות

מדעים

ראשון

17:15-18:00

אומני החשיבה

4-6

40

ערכה 220, רשימת המתנה במזכירות

מדעים ראשון 17:00-18:00 אומני החשיבה גן-א  46 חומרים 250 שח שנתי
מדעים ראשון 18:00-19:00 אומני החשיבה ב-ו 46 חומרים 250 שח שנתי

קפוארה

ראשון

17:15-18:00

רונן יוסף

4-5

42

 

קפוארה

ראשון+רביעי

18:00-18:45

רונן יוסף

6-11

30

 

קרמיקה ילדים

שני

17:00-18:15

שוש חבקין

א-ו

45

חומרים 25

קרמיקה מבוגרים

שני

18:30-20:00

שוש חבקין

א-ו

62

חומרים 35

רובוטיקה

רביעי

17:00-18:00

אומני החשיבה

ג-ו

46

ערכה 600, רשימת המתנה במזכירות

רובוטיקה רביעי 18:00-19:00 אומני החשיבה ב-ו 46 ערכה 600 שח שנתי
להרשמה לחצו כאן

 

מבוגרים:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים עלות למפגש מידע נוסף
פילאטיס ראשון 20:00-20:45 עדי בוגוסלבסקי 20 ומעלה 30  
פילאטיס שלישי 19:15-20:00 עדי בוגוסלבסקי 20 ומעלה 30  

להרשמה לחצו כאן