יור הדירקטוריון

חברות וחברים יקרים,

רשת חוויות רחובות מספקת עבורכם את כל שירותי החינוך הבלתי פורמאלי בעיר, לרבות פעילות המרכזים הקהילתיים, הפעלת חוגים, צהרונים, מעונות, רשת ספריות, מענים לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, אירועי תרבות באולם מופת, פעילות העשרה ופנאי למבוגרים, מענה לילדים ולנוער בשעות אחר הצהריים, תוך שמירה על הרצף החינוכי בימי חול ובחופשים. 

אני מאמין בשותפות. אני מאמין שאתם יודעים מה אתם צריכים ורוצים. לכן, השנה אנו מקיימים מפגשי מנהלים ותושבים, שמאפשרים לנו להקשיב לתחושות, לרצונות, לביקורת ולצרכים הקיימים בכל שכונה ושכונה. נעשים מאמצים רבים ליישם את ההחלטות שמתקבלות במפגשים, ואני מודה לכל השותפים לעשייה הברוכה.

אנו פועלים לשיפור השירות, מתן מענים מקוונים ואישיים ובין היתר להרחבת היצע הפעילויות, הקפדה על איכות ובקרה ושיפור המענה לפניות. השנה אנו מפתחים מרכז שירות לקוחות חדש, הקמנו את אינטרנט נגיש ומתקדם, פתחנו וחיזקנו ערוצי תקשורת ברשתות החברתיות ונמשיך לרכז מאמצים בתהליכי שיתוף הציבור.

ברצוני להודות לעיריה ולעומד בראשה, להנהלת הרשת ולעובדי החברה המסורים שמידי יום עושים  את כל המאמצים לשרת אתכם נאמנה. תודתי הרבה לחברי הדירקטוריון, שפועלים בהתנדבות לטובת העיר והתושבים. 

עו"ד יניב מרקוביץ'
יו"ר הדירקטוריון, המשנה לראש העיר