(שימו לב - כדי לעזור לכם למצוא מהר את שם החוג - לחצו על מקש Ctrl + F ורשמו את שם החוג)

להרשמה לחצו כאן

ילדים ונוער:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים עלות
ביה"ס לכדורגל  שלישי, חמישי 17:00-17:45 ביה"ס לכדורגל שחר קטאר גן  
ביה"ס לכדורגל  שלישי, חמישי 17:45-18:30 ביה"ס לכדורגל שחר קטאר כיתות א'-ב'   
ביה"ס לכדורגל  שלישי, חמישי 18:30-19:15 ביה"ס לכדורגל שחר קטאר כיתות ד'-ו'   
ג'אז מודרני שני 18:30-19:15 בית הספר למחול ננוע  כיתות א'-ג'  
גומיקל  חמישי 17:00-18:00 חברת פימו פאן 5-6  
גומיקל  חמישי 18:00-19:00 חברת פימו פאן 7-9  
גיטרה שני 17:00-17:45   מכיתה ד' ומעלה  פרטני/ קבוצתי ילדים נוער ומבוגרים
היפ הופ  ראשון 16:30-17:15 בית הספר למחול ננוע  כיתות ג'-ד'  
היפ הופ  ראשון 17:15-18:00 בית הספר למחול ננוע  כיתות א'- ב'  
הכנת הפתעה מתוקה לשבת רביעי 17:00-18:00 מירי קוקיס  מגיל 5 ומעלה   
זומבה יהודית  שלישי 17:00-17-45 רותם סרוסי ילדות חובה- כיתה ב'   
זומבה יהודית  שלישי 17:45-18:30 רותם סרוסי ילדות כיתות ג'- ה'  
טייאקון -דו  שלישי 18:00-19:30  בניהול מקצועי לואיס סחנובסקי  7 ומעלה  
טייאקון -דו אומנות לחימה  שלישי 17:00-18:00 בניהול מקצועי לואיס סחנובסקי  גיל 4-6  
טרום בלט שני 17:45-18:30 בית הספר למחול ננוע  גילאי 5-6  
להקת היפ הופ ראשון 18:00-18:45 בית הספר למחול ננוע  כיתות ה' ומעלה   
מדע טכנולוגיה ואלקטרוניקה רביעי 17:00-17:45 הבונים הצעירים ב' - ה'   
מחול יצירתי  שני 17:00-17:45 בית הספר למחול ננוע  גילאי 3-4  
מקהלת ילדים/ות  רביעי 17:45-18:45 אביטל שטיינבך כיתות ב'-ו'   
סיפור בתנועה שני 17:30-18:30 חגית אמיגה שנה וחצי - גיל 4, אחת לחודש  
ציור  שלישי 17:00-17:45 מלי מנצור גן חובה -כיתה ב   
ציור  שלישי 17:45-18:00 מלי מנצור כיתה ג  ומעלה   
קב העצמה לילדים ע"י בעלי חיים  ראשון 17:00-17:45 עו"ס אליאור מור יוסף גיל 5-7  
קב העצמה לילדים ע"י בעלי חיים  ראשון 17:45-18:30 עו"ס אליאור מור יוסף גיל 7-10  
קפוארה  רביעי 16:45-17:30 יאיר רותם  כיתות א'-ג'  
קפוארה  רביעי 17:30-18:15 יאיר רותם  כיתות ד'-ו'   
שילוב אומנויות  שני 17:00-17:45 חן שרון  א'-ד'  

להרשמה לחצו כאן

מבוגרים:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים
דאנס יהודי נשים  ראשון 20:00-20:45 רותם סרוסי נשים
פילאטיס נשים שני 12:00-13:00 ימית לזרוס  נשים
פילאטיס נשים שני 20:00-21:00 ימית לזרוס  נשים

להרשמה לחצו כאן