עובדים קשה אבל לא מצליחים להתקדם כלכלית? בואו להרצאת הפתיחה של סדנה חדשה בחוויות שוויץ המדע, העוסקת בהתנהלות פיננסית משפחתית יום שני, 25.2, בשעה 20:00- כניסה חופשית בהרשמה מראש


מפחדים לדבר עם הילדים על נושאים כספיים? משקיעים שנים בניסיון להרוויח מספיק כסף אבל זה אף פעם לא מספיק? אם עניתם "כן" על אחת מהשאלות, הסדנה שתפתח בקרוב במרכז קהילתי חוויות שוויץ המדע מיועדת לכם!

הסדנה, שמטרתה לשנות את מערכת היחסים בינינו לבין כסף, פותחה על ידי ד"ר יריב שולם, מומחה לחינוך והתנהלות פיננסית של משפחות בישראל והיא מועברת על ידי ליאור גדרון, מתכנן פיננסי מוסמך, בעל תואר 1 במנהל עסקים- חשבונאות.

 

בין הנושאים הנלמדים בסדנה: סילוק הנחות יסוד לא נכונות שלנו לגבי כסף, לימוד על תהליכי עבודה נכונים עם כסף, הכרות עם כלים לצבירת הון ובניית תכנית מעשית להגשמת חלומות פיננסיים. על הדרך תעסוק הסדנה גם בשילוב הילדים שלנו בתהליכים פיננסיים של המשפחה ולהכנתם לחיים עצמאיים כבוגרים.

 

מתחילים בהרצאה על "עולם הכסף"- הכניסה חופשית!

הסדנה בת שישה מפגשים תחל ב- 6.3.19 בשעה 20:00 עד 22:15 ולפניה תערך הרצאה ללא עלות שתתקיים גם היא במרכז קהילתי חוויות שוויץ המדע ביום ב' ה-25.2.19 בשעה 20:00 ותיתן טעימה מעולם הכסף שסובב ומנהל את חיינו. במהלך ההרצאה נצא לטיול דמיון מודרך בתוך הסופר מרקט שלנו ונגלה איך מה שאנחנו לא יודעים יכול לרושש אותנו. בין לבין, נקבל כלים פשוטים ולעיתים משעשעים לשיפור החוויה שלנו בכל מה שקשור לכסף. ההרצאה מיועדת לכל מי שיש לו ארנק. היא חשובה במיוחד למי שמעוניין לקנות יותר דברים בפחות כסף ולהפסיק להיות 'פראייר'.

 

להרשמה להרצאת המבוא לחצו כאן