השתתפו במפגש חשיפה ומעורבות לקראת פתיחת המרכז הקהילתי החדש חוויות פסגת המדע סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, מנכ"ל הרשת והצוות המקצועי קיימו מפגש חשיפה ומעורבות תושבים בשכונת רחובות המדע– קבלו טעימה ממה שהולך לקרות במרכז הקהילתי החדש שייפתח בשנת


שתי קומות, חדרי ג'ימבורי, משחקיה, ספריה, פעילויות, שני חדרי סטודיו חדישים ועוד – לקראת חנוכת המבנה העירוני הקהילתי החדש בשכונת רחובות המדע, שיעבור לניהול רשת חוויות, התכנסו התושבים למפגש חשיפה ומעורבות (שני, 1.8.22), במהלכו הוצגו התוכניות לשנת הפעילויות הקרובה. 
בין היתר, התוכנית העשירה שתתקיים במרכז החדש "חוויות פסגת המדע", כוללת עשרות חוגים לילדים, מבוגרים, נוער וקהלים ייעודיים, ספריית השאלה, מועדונים חברתיים ואירועי תרבות קהילתיים, העונים על מגוון רחב של תחומי עניין ופנאי.  

את המפגש פתח סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, שהודה לתושבים על המעורבות, ואמר: "אנחנו כאן לתת לכם את השירות הטוב ביותר, אבל לפני הכל אתם שותפים שלנו ולכן השיח והמפגש בטרם פתיחת המרכז הוא מהותי מבחינתי. אנחנו מאמינים כי מעורבות חברתית וקהילתית מייצרת קהילה חזקה ופותחת דלת להזדמנויות חדשות, לאנשים ולחברה. 
עיריית רחובות ורשת חוויות פועלות יחד מזה זמן כדי להגיע ליום המיוחל, שבו נחנוך את המרכז אבל כולנו יודעים שאנשים הם שייקבעו את רוח המקום ודמותו. המרכז הזה יהיה בית לילדים, נוער, מבוגרים וייתן מענה לביקוש הגדול לתרבות פנאי איכותית של רשת חווית. 
אני מודה לראש העיר, רחמים מלול, שעומד בראש העשייה ודחף קדימה את הקמת המבנה החדיש והמודרני ולמ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום, שהיה שותף שלנו לאורך כל הדרך. כולנו שותפים לשליחות לגיבוש קהילה צומחת ומאוחדת". 

גולן ביטון, מנכ"ל רשת חוויות הציג את התוכנית, ואמר לאחר המפגש כי: "פגשנו תושבים מעורבים, אכפתיים, קשובים. הצגנו את התוכנית הרחבה לשנת הפעילויות הקרובה ובעיקר שמחנו לענות על שאלות ולשמוע את הבקשות. התושבים הביעו התעניינות בתחומי אירועי תרבות קהילתיים, פעילות למבוגרים וילדים וכמובן סניף הספריות החדש שייפתח במקום. 
אני מודה לכל מי שהגיע, השמיע בקשות ובחר להשפיע על צביון המקום שהולך ומתהווה בימים אלו. תודה גדולה למירב אהרון, מנהלת מרכז חוויות שוויץ רחובות החדשה, שהובילה את גיבוש התכנים והפעילויות לשנת הפתיחה".