רשת חוויות רחובות פתחה לראשונה שלוש קבוצות התעמלות קרקע לילדות המגזר הדתי במרכז "תנופה"


רשת חוויות רחובות פתחה לראשונה שלוש קבוצות התעמלות קרקע לילדות המגזר הדתי במרכז "תנופה", בשאיפה להקים בתוך חצי שנה נבחרת התעמלות קרקע ומכשירים. עד כה התקיימו שלושה מפגשים לשלוש קבוצות, מגילאי גן ועד כיתה ו', הפועלות באופן מותאם לאורח החיים הדתי מסורתי, לרבות תחרויות מתוכננות לקבוצות בנות בלבד וקבוצות ארציות בליגה הדתית.  בעוד כחצי שנה, בהתאם להתקדמות הקבוצות, צפויות הבנות להתחיל את לימודי התעמלות המכשירים וכאמור, לפתח נבחרת רחובותית.

עינב שטיינברג, מנהלת החוג, בעצמה חייה את ההתעמלות מגיל 4, בעלת תואר ראשון במחול מטעם האקדמיה למחול ומאמנת מנוסה: "שיעורי ההתעמלות מחזקים את הגוף, מפתחים קואורדינציה ושיווי משקל, ומביאים לשיפור היכולת בתחום. אך מעבר לכך, השיעורים מלמדים מיומנויות אישיות משמעותיות, כמו התמודדות עם קושי ופחד, הקשבה לגוף, התנהגות בקבוצה, פיתוח משמעת עצמית ואמונה ביכולת האישית. השיעורים מביאים לתחושת סיפוק ומיצוי היכולת".

מירי בלוי, רכזת חוגים במרכז תנופה: "בחוג יתנסו הילדות בפעילות גופנית מאתגרת ומהנה, וילמדו מונחים גופניים לא שגרתיים, כמו הליכה על הידיים, גלגולים, גשרים, ובהמשך גם אקרובטיקה מתקדמת, כמו פליק פלק וסלטה".

החוג מתקיים במרכז חוויות "תנופה" , מותאם לכל הילדות ולא נדרש ניסיון קודם. להרשמה

ניתן ליצור קשר עם מירי בלוי-  0525769944 ועינב שטיינברג 052-4228685