צוות חוויות ההולנדית מזמין אתכם להשתתף במגוון החוגים שלנו לכל המשפחה!

חוגי ספורט-

כדורסל | בימי ב' + ד' | בהדרכתו של פרדי הרשקוביץ מהעתיד הצהוב סל ראשון

לגילאי 4-5 בשעות 17:15-18:00

כיתות א-ב בשעות 18:00-18:45

כיתות ג-ה בשעות 18:45-19:30

מחול יצירתי | בימי א' | בהנהלתה של רותם סולטן מסטודיו מודסטי

גילאי 3-4 בשעות 17:00-17:45

מחול יצירתי | בימי ה' | בהנהלתה של רותם סולטן

גילאי 4-6 בשעות 17:00-17:45

היפ הופ | בימי א' + ה' | בהנהלתה של רותם סולטן מסטודיו מודסטי

כיתות ד'-ה' בשעות 16:15-17:00

כיתות א-ג 17:45-18:30

אקטיביבימי א' + ג' | בהדרכתו של אסף רון, מאמן מוסמך ממכון וינגייט

אימון כושר חוויתי לילדים! כל אימון הוא משהו אחר, תוך דגש על אורח חיים בריא.

כיתות א-ג בשעות 17:00-17:45

כיתות ד-ו בשעות 17:45-18:30

ג'ודו | בימי א' + ד' | בהדרכתו של יונתן מנחם רוזנסון מ - Shihai בית הספר לג'ודו תחרותי

כיתות א-ב בשעות 17:30-18:15

כיתות ג-ו בשעות 16:30-17:15

ג'ודו | ביום ג' | בהדרכתו של יונתן מנחם רוזנסון מ - Shihai בית הספר לג'ודו תחרותי

גילאי 4-5 בשעות 17:30-18:15

קט רגל | בימי ג' + ה' | בהדרכתו של שחר קטר - בית ספר לכדורגל

גילאי 4-5 בשעות 17:00-17:45 ו גם 17:45-18:30

כיתות א-ב בשעות 18:30-19:15

קפוארה | בימי ד' | בהדרכתו של רונן יוסף

גילאי 4-5 בשעות  17:00-17:45 


חוגי למידה והעשרה-

אנגלית | בימי ב'

שיעורי אנגלית בכיף!

גילאי 4-5 בשעות 17:00-18:00

כיתות א-ג בשעות 18:00-19:00

לגו אתגרי | בימי ב' | בהדרכתה של שני ממהנדסים צעירים

הרבה חשיבה ולמידה עם הלגו, חשיבה מחוץ לקופסא!

כיתות א-ב בשעות 17:15-18:00

כיתות ג-ה בשעות 18:00-18:45

יצירה ועיצוב מקורי | בימי א' | בהדרכתה של איילת לוסטיג רוטנברג

נעשה יחדיו יצירות אומנות מקוריות!

גילאי 5-7 בשעות 17:00-18:00

גילאי 7-9 בשעות 16:30-17:30

פיסול וקרמיקה | בימי ה' | בהדרכתה של שרונה צימרמן

גילאי 5-6 בשעות 17:00-18:00

כיתות א-ג בשעות 18:00-19:00

מבוכים ודרקונים | בימי ה' | חברת קורטקס

חוג עם המון אקשן וכיף!

כיתות א-ג בשעות 17:00-18:00

כיתות ד-ה בשעות 18:00-19:00

כיתות ו-ח בשעות 19:00-20:00


חוגים מחוץ לקופסא-

אילוף כלבים | ביום ב | בהדרכתו של טל בדישי

כתות א+ 17:00-18:00

המדען הצעיר | ביום ג | בהדרכתו של אופיר

כתות א-ג בשעות 17:00-17:45

שחקן נולד | ביום ב | בהדרכתה של אפרת

כתות א-ב 17:30-18:30

כתות ג-ה 18:30-19:30


מבוגרים

 עיצוב דינאמי | בימי ג' | בשעות 20:30-21:15 | בהדרכתה של איריס פורטל - מאמנת מקצועית לעיצוב דינאמי ופילאטיס