צוות חוויות ההולנדית מזמין אתכם להשתתף במגוון החוגים שלנו לכל המשפחה!

 

 

חוגי ספורט-

כדורסל | בימי ב' +- ד' | בהדרכתו של פרדי הרשקוביץ

לגילאי גן בשעות 17:00-17:45

כיתות א'-ב' בשעות 17:45-18:30

כיתות ג'-ה' בשעות 18:30-19:15

מחול יצירתי | בימי א' | בהנהלתה של רותם סולטן מסטודיו מודסטי

גילאי 3-4 בשעות 17:00-17:45

היפ הופ | בימי א' + ה' | בהנהלתה של רותם סולטן מסטודיו מודסטי

כיתות א'-ב' 17:45-18:30

כיתות ג'-ד' 18:30-19:15

כיתות ה'-ו' בשעות 16:15-17:00

אקטיביX  בימי א' + ג' | בהדרכתו של אסף רון, מאמן מוסמך ממכון וינגייט

אימון כושר חוויתי לילדים! כל אימון הוא משהו אחר, תוך דגש על אורח חיים בריא.

כיתות א'-ג' בשעות 17:00-17:45

כיתות ד'-ו' בשעות 17:45-18:30

ג'ודו | בימי א' + ד' | בהדרכתו של יונתן מנחם רוזנסון מ - Shihai בית הספר לג'ודו תחרותי

גילאי 4-5 קבוצה חדשה יום א' בלבד 17:00-17:45

גילאי 4-5 קבוצה שנה שנייה יום ד' בלבד 17:00-17:45

גילאי 6-8 17:45-18:30

גילאי 8+ 18:30-19:15

מבוגרים 20:00-21:00

קט רגל | בימי ג' + ה' | בהדרכתו של שחר קטר - בית ספר לכדורגל

גילאי גן      17:00-17:45   

כיתות א'-ב'  17:45-18:30

כיתות ג'-ו'    18:30-19:15

קפוארה | בימי ד' | בהדרכתו של רונן יוסף

גילאי 4-5 בשעות  17:00-17:45

 

 

חוגי למידה והעשרה-

אנגלית | בימי ב'

שיעורי אנגלית בכיף!

כיתות ה'-ו' בשעות 16:00-17:00

כיתות א'-ב' בשעות 17:00-18:00

כיתות ג'-ד' בשעות 18:00-19:00

אינג'ינו | בימי ג' | בהדרכתם של אומני החשיבה

תכנית העשרה בתחום ההנדסה והטכנולוגיה, חשיבה מחוץ לקופסא!

כיתות א'-ג' בשעות 17:45-18:30

שחמט | בימי ג' | בהדרכתם של אומני החשיבה

בואו נלמד את המשחק העתיק בעולם שעוזר להתפתחות חשיבתית!

גילאי 5-7 בשעות 17:00-17:45

ארכיטקטו | בימי א' | בהדרכתם של אומני החשיבה

תכנית העשרה לקטנטנים.  חושפת את הילדים הצעירים לבסיס עולם ההנדסה באמצעות בנייה,הרכבה,התנסות ולמידה על מגוון דגמים הנדסיים.

גילאי 3-5 בשעות 17:00-17:45

קומיקס | בימי א' | בהדרכתם של אומני החשיבה

תכנית העשרה בתחום הציור והאומנות, לימוד בסיס הציור והשרטוט, הכנת תרשימים ושרטוטים, הבעת רגשות באמצעות ציור ועריכה.

כיתות א'-ג' בשעות 17:45-18:30

פיסול וקרמיקה | בימי ה' | בהדרכתה של שרונה צימרמן

גילאי 5-6 בשעות 17:00-18:00

כיתות א'-ג' בשעות 18:00-19:00

מבוכים ודרקונים | בימי ה' | חברת קורטקס

חוג עם המון אקשן וכיף!

כיתות א'-ג' בשעות 17:00-18:00

כיתות ד'-ה' בשעות 18:00-19:00

כיתות ו'-ח' בשעות 19:00-20:00

 

חוגים מחוץ לקופסא-

אילוף כלבים | בימי ד' | בהדרכתו של טל בדישי

כיתות א'-ג' בשעות 17:00-17:45

כיתות ד'-ו' בשעות 17:45-18:30

רובוטיקה דינוזאורים| בימי ד' | בהדרכתם של חברת חכמולוגי

כשהעבר חובר אל העתיד. יצירה והרכבת רובוטים מדגמים שונים בדגש על דינוזאורים הולכים. בסוף כל פרויקט הילדים הולכים עם התוצרים שבנו לביתם.

כיתות א'-ג' בשעות 17:00-18:00

רובוטיקה מסע מסביב לעולם | בימי ד' | בהדרכתם של חברת חכמולוגי

כשהעבר חובר אל העתיד. יצירה והרכבת רובוטים מדגמים שונים בדגש על דינוזאורים הולכים.

כיתות ד'-ו' בשעות 18:00-19:00

שחקן נולד | בימי ב' | בהדרכתם של שחקן נולד בית ספר למשחק

כיתות ב'-ג' בשעות 17:00-17:45

כיתות ד'-ו' בשעות 16:00-16:45