רשת חוויות ציינה הערב את האירוע המסורתי של חג הסיגד במרכז הקהילתי חוויות קריית משה, במעמד סגן ראש העיר אמיתי כהן ובהשתתפות מאות תושבים.במסגרת האירוע נערך הפנינג תושבים, שכלל את כל סממני החג, לרבות אוכל, מוזיקה ובגדים מסורתיים, דוכנים ועוד. במרכז האירוע התקיים טקס הבונה המסורתי עם הקייס ברקו טגניה ומופעי ריקוד עם אלמז מומיה ולהקתה.

אמיתי כהן, יו"ר הרשת, ציין כי: "רשת חוויות הפועלת בלב שכונת קריית משה בשיתוף התושבים במהלך כל השנה, שמחה להוביל את ציון החג הרשמי המשמעותי של יוצאי העדה האתיופית, על הערכים והסמלים שהוא מבשר, על הדרך והתלאות שעברו במסע להגעתם לארץ הקודש שעליה תמיד כמהו וחלמו. אני מודה לראש העיר רחמים מלול שקשוב לתושבי השכונה ועובד ללא לאות על פיתוחה והתקדמותה ולכל מי שלוקח חלק בפעילויות לשימור מורשת העדה בכל ימות השנה ובערב חגיגי זה".

גולן ביטון, מ"מ מנכ"ל רשת חוויות, אמר: "אני מתרגש להיות כאן הערב, כמי שהוביל שנים רבות את המרכז עם הקהילה, צמח וגדל מהשטח, החיבור שיש לי עם תושבי השכונה ממשיך ללוות אותי, כמו גם הקשר עם המסורת והתרבות האתיופית, שהיא חלק בלתי נפרד ממני. אני מודה למנהל המרכז יונתן בחור, לרכזי הנוער שי טרונך ותמר טגנה על הפקת האירוע ולכל התושבים הפעילים, שלקחו חלק בקיום החגיגה".

לקחו חלק בדוכנים כלל ארגוני השכונה בניהם צפונה דרומה, עלם, קידום נוער, חץ קדימה, בני עקיבא ונחשונים.