סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, מודיע כי תשלומי ההורים יוקפאו עד לסיום המלחמה. תשלום חודש אוקטובר יקוזז בהמשך: "המדינה והלוחמים צריכים עורף חזק"


רשת חוויות עם ההורים: מקפיאה תשלומי הורים ופותחת פעילות הפוגתית מצומצמת

סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, מודיע כי תשלומי ההורים יוקפאו עד לסיום המלחמה. תשלום חודש אוקטובר יקוזז בהמשך: "המדינה והלוחמים צריכים עורף חזק"

כשבוע לפרוץ המלחמה ובטרם התקבלו החלטות ממשלה אודות תשלומי הורים, מחליטים ברשת חוויות רחובות, בתיאום עם ראש העיר, רחמים מלול, שלמרות המשך תשלום משכורות העובדים, תשלומי ההורים יוקפאו.

"זהו צו 8 למדינה שלמה, אני רוצה לדעת שכוחות המילואים והביטחון מנהלים את המלחמה ושומרים עלינו בידיעה שאנחנו שומרים על החוסן המשפחתי של העורף", אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות. עוד לדבריו, "ההחלטה התקבלה בעצה אחת עם ראש העיר, שמנהל כרגע את שעת החירום עבור כלל התושבים. אנחנו חשים חובה וזכות להיתרם למאמץ המלחמתי ולהעביר לכולם את המסר שעם ישראל חי, תוך שמירה על רציפות תפקודית. לתושבים יש הרבה דאגות כמו לכולם, אני מקווה שבדאגה אחת הצלחנו להקל עליהם. במקביל נפתח חלק ממרכזי חוויות שבהם יש מרחב מוגן תיקני לפעילות מצומצמת לפי הנחיות ההתגוננות של פיקוד העורף".

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת מסר כי הוא מבקש להודות לעובדים על ההירתמות וההתגייסות המלאה לעמוד בכל המשימות ובפעילות התנדבותית.

בעקבות ההחלטה, תשלומי אוקטובר שחויבו בעשירי לחודש אוקטובר יקוזזו בהמשך, עם החזרה לפעילות מלאה בתום המלחמה. תשלומי חודש נובמבר הוקפאו ולא ייגבו. ההחלטה חלה על כל פעילויות הרשת, לרבות חוגים, מעונות, צהרונים ועוד.

במהלך הימים הקרובים יפתחו פעילויות להרשמה, בהם בייבי ג׳מבורי, משחקיה, גן עם אמאבא, שעת סיפור, סיפור בתנועה ועוד. כל הפעילות יתקיימו במרכזים קהילתיים שבהם ניתן להגיע למרחב מוגן תיקני בתוך זמן ההתראה של 90 שניות (דקה וחצי). מספר המשתתפים מוגבל בהתאם להנחיות ההתגוננות של פיקוד העורף, המתעדכנות בפורטל החירום הלאומי ובהודעות העירייה. אנא עקבו אחר העדכונים באתר חוויות ובפייסבוק.