טברנה, חנוך לוין או סדנאות עם הילדים? אפשר גם וגם, רשת חוויות מציעה עשרות אירועי חנוכה, בחגיגה ענקית שהותאמה בדיוק לכם


רשת חוויות מציגה חגיגת חנוכה ענקית במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר: במהלך החג יתקיימו עשרות אירועים, שהותאמו לכל גיל וקהילה. משפחות, הורים וילדים ייהנו מבחירה מתוך שפע הסדנאות, בהן קומיקס, אפייה, יצירה, הכנת נרות ועוד. עוד בין המומלצים של חוויות לילדים, יעלו מופעי תיאטרון סיפור, סיפור בתנועה, הצגות, מופע קרקס וכמובן מצעד ותהלוכת לפידים בשכונה. בנוסף, תתקיים פעילות משותפת להורים וקטנטנים עם "חצוצרפי" מערוץ הופ. נוער חוויות ייקח חלק בהדלקות הנרות בשכונות וייהנו מטורניר קאטן ואירועים נוספים. 

המבוגרים ייהנו מאירועי תרבות מיוחדים, בהם ערב שירה, הדלקת נרות לגמלאים, חגיגת רוק ישראלית משיריו של צביקה פיק, טברנה ים תיכונית עם הזמר גולן אברהם בלהיטים מכל הזמנים ועוד. ערב יוצרים מרגש יתקיים בספריה המרכזית עם העיתונאי ומנחה הטלוויזיה רוני קובן, השחקנית והיוצרת ליליאן ברטו והמוסיקאי נדב הולנדר, שמוקדש כול לאהבה ליוצר ששינה את חייהם: המחזאי והבמאי חנוך לוין. 

"השנה יתקיימו חגיגות רחבות היקף, מתוך החלטה להרחיב את ההיצע ולהגיע לכמה שיותר קהילות בעיר", אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, שציין כי: "הביקוש לאירועי התרבות והפנאי שמציעה רשת חוויות התרחב מאוד, בין היתר בעקבות הצלחת האירועים שקיימנו בשנה החולפת ובשל הצורך החברתי והאישי לצאת ולבלות בחברה יחד קרוב לבית. יחד עם אלו, עלה הצורך מתוך הקהילות לענות על צרכים מגוונים יותר ולאפשר לתושבים לבחור את התוכן המתאים להם".  

עוד במיוחדים: סיור חנוכיות בין אור החנוכיות ברחובות העיר בני ברק, שם יגלו המשתתפים את זרמי החסידות ומנהגי החג השונים וטורניר סביבו קאטן עם פרסים שווים, לכל המשפחה! 

כהן הוסיף: "התוכנית נערכה בהשקעה גדולה, היא גובשה על ידי מנכ"ל הרשת, גולן ביטון, יחד עם שדרת הניהול של הרשת, ואני יכול להגיד שההתגייסות הייתה מרשימה . זו ההזדמנות להודות למנהלות והמנהלים ולעובדים ולעובדות המסורים, שפועלים יחד להצלחת האירועים. תודתי לראש העיר, רחמים מלול, על תמיכתו והובלתו גם בתחום זה ולמנהלי עיריית רחובות השותפים לעשייה"  

למידע על כלל האירועים <<לחצו כאן>>