שנת הלימודים תשפ"ג נפתחה בהתרגשות והצלחה במעונות "צעדים": סגן ראש העיר ויו"ר הרשת, אמיתי כהן: "תחום החינוך עליו אנו אמונים במעונות ובצהרונים הוא בנפשנו, התרשמתי מאוד הבוקר לפגוש את הילדים והצוותים ולראות את החיוכים והשמחה"


מאות ילדי מעונות  "צעדים" של רשת חוויות פתחו את שנת הלימודים ב-7 מעונות, בהם מעון חדש בשכונת רחובות החדשה. מעונות צעדים המחודשים מציעים השנה מתחמי בייבי ג'מבורי חדשים לקטנטנים וחצרות מחודשים, בהם הותקנו דשא סינטטי ומשחקי חצר מותאמים. 

אבל לא רק חידוש המעונות מאפיין את ההתחלה החדשה של ילדי המעונות אלא גם ובעיקר השנה נפתחה עם תוכניות פדגוגיות חדשות והעמקת הליווי המקצועי לצוותים: "השנה הגדלנו את שעות הליווי הפדגוגי לצוותי המעונות בליווי ד"ר אסתר הנדלר, לשעבר מנהלת אגף הגנים בעירית רחובות שלה ניסיון רב בתחום", מסביר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אשר סייר הבוקר במסגרות ברחבי העיר יחד עם מנכ"ל הרשת, גולן ביטון ומנהלת הגיל הרך אוסנת לוי.
עוד מציינים ברשת כי לראשונה תופעל תוכנית "מעגן" בשיתוף אגף החינוך והמרכז להתפתחות הילד העירוני, הכוללת ליווי התפתחותי של 6 שעות חודשיות לכל מעון. בנוסף, למעונות חוויות הוענקו סמלי מוסד מוכרים, המקנים סבסוד בהיקף של מאות אלפי שקלים למשפחות העיר הזכאיות.

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, אמר לאחר הסיור: "ההון האנושי הוא הנכס החשוב ביותר של מערכת החינוך שאנו מובילים במעונות ובצהרונים והייתי מאוד מרוצה הבוקר לראות שההכנות המוקדמות, התכנון, החשיבה והאהבה למה שאנחנו עושים – נשאו פירות. מבחינתי ילדים מאושרים, הורים וצוותים מרוצים, יצירת שיח משותף והקשבה הדדית, הם המפתח להצלחת שנת הלימודים, כולנו רואים את טובת הילדים ואני שמח על שיתופי הפעולה והמאמצים המשותפים"