בית המדרש פתח את פעילותו במפגש מיוחד עם נועה ירון, בהשתתפות מאות נשים, והוא מציע סדרות וסדנאות העוסקות בסוגיות ובעולם הרוחני של נשים מהתנ"ך ועד ימינו


רשת חוויות ממשיכה להתחדש ולהרחיב את פעילות התוכן לקהילות העיר המגוונות: לראשונה פותחת הרשת בית מדרש ייחודי לנשות העיר. פעילות בית המדרש נפתחה אמש, במופע מוזיקלי של מקהלת מרכז תנופה "שירת נבו" בניצוחה של אביטל שטיינבך ולימוד מיוחד לשבועות עם הסופרת והיוצרת נועה ירון דיין, בנוכחות סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות אמיתי כהן, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה ומנהלת מרכז הגישור והדיאלוג העירוני אביבה חלבי ונשות השכונה והעיר שמילאו את האולם.

בית המדרש פועל באמצעות מרכז חוויות תנופה והוא פותח במגוון סדנאות, ביניהן: מיטל דוויק עם סדרה העוסקת בסוגיות בתנ"ך ובבחירותיהם של אבות ואימהות, סדנא קבוצתית בהנחיית מיכל צפתי, בשיתוף נשים מעולם הטיפול האימון והמדיטציה וסדרה לאימהות המתמקדת  בנקודות הכוח והחולשה של נשים, בהנחיית ליאת בנטוב.

אמיתי כהן סגן ראש העיר ויו"ר חוויות: "בהמשך לחיבור לקהילה ולצמיחה של רשת חוויות, לאחר שבשנה האחרונה שופץ בית לגדול טוב, נפתח מרכז אושיות המחודש והונגש לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ובקרוב עתיד להיפתח מרכז קהילתי חדש בשכונת המדע, חנכנו אמש את בית המדרש בעקבות פניות רבות שקיבלתי להקמת בית מדרש ייעודי לנשים, שיהווה מרכז למפגשי הגות, שיח והעצמה. אנו עושים את כל הנדרש על מנת להתאים מענה לצרכים ולרצונות של מגוון קהילות העיר, וזוהי זכות מיוחדת עבורנו להוביל יחד עם נשות העיר לפתיחתו של המקום, לאחר שפעלנו לשפצו. תודה לראש העיר רחמים מלול על התמיכה במיזם החדש והחשוב, למ"מ ראש העיר זהר בלום על שיתוף הפעולה, למנכ"ל הרשת, גולן ביטון למנהלת המרכז מירי בלוי, ולנשות הקהילה, בניהן ד"ר אביטל בק, שהגיעה אלי לפני שנתיים עם הרעיון ודחפה ופעלה ללא הפסקה להקמתו".

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, אומר כי: " אנו שמחים לבשר על חנוכת בית מדרש קהילתי לנשים במרכז תנופה. חוויות ממשיכה להתחדש ולחדש ולהביא את התוכן המגוון והאיכותי ביותר ללב השכונות, קרוב לבתי התושבים ולנוחיותם, כאשר הדבר החשוב לי ביותר בהובלת המיזמים היא המעורבות הקהילתית, שבאה לידי ביטוי באופן מאוד משמעותי בבניית התכנים והקמת המקום".

מירי בלוי, מנהלת חוויות תנופה, מציינת כי: "פתיחת בית המדרש התאפשר הודות לשיפוץ הקרוואן, אשר שימש את מרכז תנופה עד המעבר למבנה החדש, זאת בעקבות פניות שהגיעו מתושבות השכונה והעיר לפתיחת מרכז ייחודי, אשר מוקדש לתכנים מתוך עולמן של נשים, מימי התנ"ך ועד לימנו, דרך התמודדות עם דילמות, סוגיות וסדנאות מעשיות להעצמת נשים ואימהות. אני מודה לסגן ראש העיר ויו"ר חוויות אמיתי כהן, למנכ"ל גולן ביטון ונשות הקהילה שדחפו קדימה ואפשרו ביחד להוציא לדרך את פעילות בית המדרש ולמירי חמו שהצטרפה למשפחת חוויות ומרכזת את פעילות בית המדרש".