לראשונה תפרסם הרשת את השיבוצים בסמס ישירות לנרשמים, בצרוף ציון מסגרות שבהן משתתפים ילדים עם אלרגיות. קייטנה ייעודית לחינוך המיוחד תפתח במקביל


סגן ראש העיר, אמיתי כהן: "רמת המוכנות והמקצועיות הגבוהה של הצוותים היא תוצאה של שיתופי פעולה רחבים, כחלק מתהליכי ניהול מתקדמים, שמובילים לתועלות מרובות ולשיפור מתמיד בשירות"

ביום חמישי יפתחו קייטנות פסח של רשת חוויות בגני הילדים, אשר מדווחת על ביקושים גבוהים, זאת לאחר שלקייטנות נרשמו גם ילדים שאינם נמצאים בצהרונים במהלך השנה. כזכור, הרשת הודיעה כי היא פותחת את הקייטנות לכלל ילדי העיר, על מנת לאפשר להורים רצף תפקודי ולילדים להצטרף למסגרת איכותית ומעשירה במהלך החופשה.

הקייטנות יפעלו במשך חמישה ימים, בין ה- 7-13.4, זאת במקום היום הארוך שתוכנן למועד אסרו חג בשבועות, החלטה שהתקבלה לאור בקשת ההורים ובשיתוף עמם. כמו כן, קייטנה ייעודית לילדי החינוך המיוחד תפתח בבית הספר רננים, בהשתתפות כ-32 ילדים מכל העיר. 

במסגרת ההכנות לקייטנות הושקעו משאבים רבים בבניית תכני העשרה ייחודיים לקייטנה, לרבות חוברת פדגוגית והדרכות מקצועיות לצוותים.

גם בהליך הרישום הושקעה מחשבה רבה, בדגש על שיפור השירות להורים ולנוחיות ההורים, השיבוצים יפורסמו ישירות לנרשמים בהודעת סמס.

עוד במהלך ימי הקייטנה, תוגש ארוחת בוקר לכלל הילדים ויפורסמו מסגרות שבהן משתתפים ילדים עם אלרגיות, על מנת לשתף את ההורים, להעלות המודעות לנושא וכמובן לשמור על בריאותם של כלל הילדים.

אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמר כי: "אנחנו ממשיכים להוביל שיתופי פעולה רחבים עם העירייה, ההורים וגורמי החינוך בעיר, ניהול שמביא לתועלות מרובות ולשיפור מתמיד בשירות. ההתארגנות, ההתנהלות והראייה החינוכית הכוללת מאפשרת לנו להעניק לילדי העיר את המסגרות האיכותיות ביותר, ואני מודה לכל השותפים לתהליך ומאחל חופשה מהנה ובטוחה לילדי העיר".

זהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אמר כי: "תוכנית ניצנים מאפשרת להרחיב את השירות לכלל ילדי העיר, בעלויות סבירות ובכך להקל על נטל ההורים. שיתוף הפעולה עם רשת חוויות מאפשר לכולנו לשמור על רצף חינוכי איכותי ולספק מסגרות תומכות וחמות לילדי העיר גם במהלך החופשות".

גולן ביטון, מנכ"ל רשת חוויות, אמר כי: "השנה נערכנו עם תוכנית פדגוגית מושקעת, לרבות הדרכות לצוותים ושמנו דגש משמעותי על צרכים מיוחדים, החל מאלרגיות ועד לפתיחת מסגרת ייעודית לחינוך המיוחד. ההתארגנות המוקדמת והיסודית, לרבות גיוס כוח אדם, לוגיסטיקה, ארוחת בוקר והתכנים כמובן, הוכיחה את עצמה, ואנחנו מחכים ומצפים לבואם של הילדים. אני מודה על האמון של ההורים ועל שיתופי הפעולה הרחבים שהצלחנו לייצר ביחד, אין ספק כי התנהלות זו מביאה לתוצאות טובות יותר ולשביעות רצון של כלל השותפים ותודה חשובה לצוות אגף הצהרונים, מהמזכירות, הרכזות ועד המובילות והסייעות שפועלות יום יום למען הצלחת הקייטנה".

 

לשיבוצי הגנים ומידע על הקייטנה באתר חוויות <<לחץ כאן>>