פורים לכולם בלב השכונות: רשת חוויות יחד עם אגפי החינוך, מורשת ישראל והשכונות בעירייה, קיימו בשבוע החולף עשרות אירועים ברצף בעשרות מוקדים ברחבי העיר, בהשתתפות קהילות מגוונות


אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות: "סדר גודל עצום של חגיגות שלא נראה כדוגמתו, בהובלת ההנהלה והעובדים שניצחו על הביצוע והציבור, שייצא לחגוג ביחד בהמוניו"

רשת חוויות רחובות, אגפי חינוך, מורשת ישראל והשכונות בעירייה ושותפים רבים חברו השנה לקיום אירועי פורים בלב השכונות, במרכזים הקהילתיים, לצעירים ולאוכלוסיות מיוחדות. הקונספט המנצח של שיתופי הפעולה הוביל לחגיגות שלא נראו כמותן זה זמן רב.

אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר חוויות אמר: "הציבור היה צמא לקהילתיות, נתנו לכולם את האפשרות לחגוג והתושבים אכן הצביעו ברגליים. אני סבור שהשילוב בין אירועים קהילתיים בשכונות, לצד אירועי תוכן מיוחדים ואירועים לקהלים מגוונים היה הצלחה גדולה. שיתופי הפעולה הנרחבים עם העירייה וגופים שותפים, יצרו אווירה מיוחדת וראינו את התושבים מכל קהילות העיר מתאחדים סביב שמחת החג והכי חשוב - חוגגים ביחד. אני מודה לתושבים שנתנו את אמונם, הגיעו ונהנו, לראש העיר, רחמים מלול שמוביל את העשייה ואת רוח האחדות ולשותפים, מ"מ ראש העיר זהר בלום וחבר המועצה מחזיק תיק שכונות שאול צגהון".

גולן ביטון, מנכ"ל רשת חוויות, מסר כי: "התושבים הוכיחו שהם רוצים ויודעים לחגוג ולהנות גם קרוב לבית וגם באירועים שהותאמו לגילאים וקהילות שונות. אין ספק ששילוב בין כלל הצרכים והרצונות והפקת אירועי תרבות ופנאי איכותיים, בהובלת הרשת יחד עם העירייה, הוא המפתח להצלחה. נמשיך להיות קשובים לתושבים ולספק חוויות חדשות כל השנה אני רוצה להודות למנהלים והצוותים, לאגף הביטחון בעיריית רחובות ולמנהל אגף תחזוקה שלמה ידעי וצוות האגף על עבודתם המסורה להצלחת האירועים ושמירה על הסדר והמרחב הציבורי".

במהלך החג התקיימו עשרות אירועים בלב השכונות, שכללו הפנינג מתנפחים והופעות; הרצאות, סדנאות ופעילויות לכל הגילאים במרכזים הקהילתיים; מסיבה איכותית לצעירי העיר שנחלה בהצלחה ; מסיבת פורים  לאוכלוסיות מיוחדות בשוויץ המדע, במסגרת פעילות מועדון "קטן עלינו" - מועדון חברתי לאנשים עם צרכים מיוחדים.

זהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אמר כי: "שיתופי הפעולה בין כלל הגורמים מייצרים תוצאות מצוינות - ביחד הכל אפשרי וטוב יותר. החיבורים העירוניים ממנפים את המשאבים לטובת קיום אירועים חוצי קהילות וגילאים, ראינו את הביקוש הגדול מצד התושבים ואני מודה להם על המשוב החיובי שקיבלנו בשטח".

שאול צגהון, מחזיק תיק השכונות, אמר כי: "היכולת להגיע לכל תושב ותושבת, לכל שכונה ולכל קהל יעד ולספק להם את המענה המדויק, היא היכולת לראות את האנשים. לא רק אירועים המוניים מרכזיים, אלא ממש לדבר עם כולם במעשים, זאת הייתה מבחינתי המשמעות הגדולה של שיתופי הפעולה בין הגופים, ושמחתי לראות שהתושבים היו מרוצים".