עשה היסטוריה: גולן ביטון, מי שצמח כילד בשכונת קריית משה ולימים ניהל את המרכז הקהילתי בשכונה, נבחר היום לתפקיד מנכ"ל הרשת. ראש העיר: "הדרך הזו מוכיחה מסירות". אמיתי כהן סגן ראש העיר ויו"ר הרשת: "פעל לייצב את המערכת"


גולן ביטון, בעל תואר מוסמך בחינוך (MA) בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך, נבחר היום לתפקיד מנכ"ל רשת חוויות רחובות. ביטון גדל וצמח בשכונת קריית משה, התחיל את דרכו המקצועית בתפקידים מגוונים במרכז הקהילתי בשכונה. הוא התקדם במשך השנים לתפקידים בכירים ברשת, מונה למנהל המרכז הקהילתי בשכונה והיה אמון במקביל על מגוון תחומי אחריות ברשת חוויות, ביניהם, תחום הנוער והבטיחות הבטיחון ועוד. בנובמבר 2019 הוא מונה לסמנכ"ל הרשת ובאפריל 2021 הוא מונה לכהן כמ"מ מנכ"ל הרשת בפועל, תוך שהוא חתום על הצלחות רבות. 

בתקופה זו הוביל ביטון לשיפור במתן השירות לתושבים והחל לחדש את פעילות הרשת בכלל ואת מערך הצהרונים והמעונות בפרט, תחת הנהגתו של יו"ר הרשת וסגן ראש העיר, אמיתי כהן. בישיבה שקיימה היום (7.3) ועדת הבחירה, בהשתתפות ראש העיר, רחמים מלול, סגן ראש העיר ויו"ר הרשת אמיתי כהן וחברי הדירקטוריון, הוא נבחר פה אחד לתפקיד מנכ"ל הרשת. 

ראש העיר, רחמים מלול וחבר המועצה אמיתי כהן, יו"ר הרשת, איחלו בהצלחה לביטון, שהודה להם על הבעת האמון בו. 

ראש העיר, רחמים מלול "אני מברך את גולן על בחירתו, אין לי ספק כי הוא ימשיך ויתרום רבות לתושבים ולעיר. גולן צמח בתוך המערכת, עשה דרך ארוכה עד לתפקיד הנוכחי, כשהוא יעמוד כעת בראש הארגון - הדרך הזו מוכיחה עד כמה הוא מסור לעיר ולתושבים. זו שליחות של ממש, ואני מאחל לו שימשיך ויצמיח את הרשת יחד עם היו"ר אמיתי כהן, הדירקטוריון, העובדים, התושבים וכל השותפים הרבים לפעילותה".  

סגן ראש העיר ויו"ר הרשת, אמיתי כהן: "גולן הוכיח שהוא ראוי לתפקיד והתפקיד ראוי לו, הוא המשיך ופעל לייצב את המערכת במסירות והצלחה רבה גם בתקופות לא קלות של שינויים. אין לי ספק כי נמשיך יחד לחדש את פעילות הרשת בשיתוף המנהלים והעובדים, בדגש על צרכי התושבים ורמת השירות הניתן להם". 

גולן ביטון, אמר מיד לאחר בחירתו כי "תמיד האמנתי, גם בתור ילד בשכונת קריית משה, גם כשלא האמינו בנו, המשכתי להאמין בעצמי! הגיוס לצבא היה מבחינתי נקודת מפנה בחיים, שהתנהלו עד אז בתוך השכונה, בצבא כיוונו אותי למסלול של צמיחה, לקחתי את ההזדמנות ועם ההצלחות בא הרצון לעבוד קשה עוד יותר. אחרי הצבא התחלתי את דרכי במתנ"ס קריית משה, מתוך מטרה להיות מנהל המתנ"ס יום אחד, אהבתי כל רגע, בכל תפקיד, זוטר ככל שיהיה. עבדתי בחלוקת מזון תחילה ומשם התקדמתי. תמיד בערה בי התשוקה לתת יותר ומכל הנשמה לאנשים ולעיר שלי, אני חושב שזה סוד ההצלחה. אני מודה לראש העיר על תמיכתו ועל שהאמין בי לאורך כל השנים, לאמיתי שסומך עלי ונותן לי לנווט את הספינה, לחברי הדירקטוריון וחברי ועדת הבחירה על האמון שנתנו בי – הגשמתי היום חלום גדול".