רשת חוויות פתחה את ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב עם עשרות תוכניות חדשות במרכזים הקהילתיים. אמיתי כהן, יו"ר הרשת: "שגרת הקורונה היא הזדמנות לייצור חיי קהילה עדכניים ורלבנטיים"


רשת חוויות המתחדשת מציעה השנה עשרות פעילויות וחוגים חדשים, המיועדים למגוון הקהילות השותפות לתהליכי החזרה לשגרה, במטרה לענות על הצרכים והרצונות המגוונים כפי שעלו מהשטח. בין התוכניות החדשות שיציעו המרכזים הקהילתיים, יש לציין את המגוון לכלל הגילאים והקהילות. מדובר בין היתר בפתיחת מועדון אימהות לאחר לידה, גן של אמא-אבא שיפעל במספר מרכזים להורים וילדים, ברידג' למבוגרים, חוגים חדשים לגיל הרך וילדים, חוגים ובתי ספר מקצועיים לספורט, סדנאות משותפות להורים ולילדים, תוכניות העשרה לקטנטנים מעולם ההנדסה והמדע, מתחמי נוער, תוכנית חדשה לאומניות לקהילה הדתית, תוכנית לנשים חד הוריות בקהילה החרדית, פעילויות בבריכה הטיפולית, ברשת הספריות ועוד.

אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר הרשת, ציין כי: "עם החזרה ל'שגרת הקורונה', נערכנו להתאים את הפעילויות למגבלות ולהנחיות, שכפי הנראה ילוו אותנו עוד תקופה ארוכה, ואנו רואים בתקופה זו כהזדמנות לצמיחה ושיפור השירות. אני מודה לראש העיר, רחמים מלול, שתמך לאורך הדרך ומלווה את ההכנות לפתיחת השנה. בשנה החולפת למדנו רבות התושבים, מהיוזמות, מהצורך לייצור חיי קהילה עדכניים ולבנות תוכנית ותכנים רלבנטיים. במקביל מינפנו את החזרה לפעילויות הרשת לטובת שיפור שירותים חיוניים, ביניהם צהרונים, מעונות וקייטנות הקיץ, אירועי הקיץ לנוער ועוד". 

גולן ביטון, מ"מ מנכ"ל הרשת, אמר כי: "המרכזים הקהילתיים הלב הפועם של הקהילות, ובהתאם להתחדשות הרשת, נרענן השנה את התכנים במרכזים הפועלים בשכונות בכל רחבי העיר. לצד זאת, ייעלנו ושדרגנו את מערכות הרישום והשירות הניתן לתושבים בתחומי החינוך הבלתי פורמאלי עליהם חולשת הרשת. זוהי תחילתה של דרך חדשה, ואנו קוראים לתושבים להיות שותפים מלאים לעשייה ולפנות אלינו בכל בקשה, רעיון והצעה לשיפור. תודתי ליו"ר הרשת, ההנהלה ועובדות והעובדים המסורים על הערכות לפתיחת שנה של חוויות חדשות".

פרטים והרשמה און ליין באתר רשת חוויות==> https://did.li/Y24Hw