רשת חוויות פותחת את ההרשמה לקייטנות וקורסים בהיצע מרשים ומחודש, הכולל עשרות מסגרות תוכן שיתקיימו במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר לטווח רחב של גילאים וכן לקבוצות ייחודיות, בניהן נוער, אוכלוסיות מיוחדות, ועוד


<<להרשמה לקייטנות במרכזים לחצו כאן>>

רשת חוויות פותחת היום (8.6) את ההרשמה לקייטנות וקורסי הקיץ: קייטנת מולקולה, קורס קיץ במחול, קייטנת מחול, סדנת מבוכים ודרקונים, מחנה קפוארה, ועוד. מדובר בעשרות פעילויות תוכן והעשרה במגוון תחומי עניין, במסגרת קייטנות הקיץ לגילאים של החל מבוגרי הגן העולים לכיתה א' ועד לגילאי י"ב במהלך חודשי הקיץ.

כמו כן, ייפתחו פעילויות קיץ לקבוצות ייעודיות. בין היתר, תפתח סדנת תיאטרון ופסלים חיים -לבוגרות כיתות ח-יב במרכז תנופה, המיועדת לנערות וכן, במהלך הקיץ יפתחו סדנאות קיץ וימי כיף ושיא ייעודיים לנוער. בנוסף, בחודש אוגוסט תתקיימנה קייטנות לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, לרבות סיורים באתרים בארץ ופעילות תוכן איכותית ומהנה.

אמיתי כהן, יו"ר הרשת אמר כי: "אנחנו גאים להתחדש עם קייטנות איכותיות, מותאמות לקהילות המגוונות של העיר ובפריסה עירונית רחבה. אני מזמין את התושבים להירשם ולהצטרף אלינו לקיץ של חוויות ומודה להנהלת הרשת והעובדים על המאמצים הראויים להערכת בהתארגנות מהירה ויעילה לחזרה לשגרה".  

גולן ביטון, מ"מ מנכ"ל הרשת ציין עוד כי: "רשת חוויות המתחדשת חזרה לשגרה בשיא האנרגיות ובדגש על שיפור השירות והמענה לתושבים, לרבות תכנים שעונים על הצרכים ועל הבקשות. הקייטנות מותאמות גם לילדי הפעילות התחרותית של הרשת, גם לטווח גילאים רחב וגם לקבוצות ייחודיות של נוער, אוכלוסיות מיוחדות ועוד".

<<להרשמה לקייטנות במרכזים לחצו כאן>>