עובדי ועובדי רשת חוויות התגייסו היום בבוקר (שלישי, 8.9) למבצע אריזת חבילות מזון לחג, עבור משפחות שידן אינה משגת, זאת במסגרת מיזם "משפחה אחת".


את המיזם מובילה המכינה הקדם צבאית הפועלת בשכונת קריית משה ברחובות, "שובו אחים", על שם שלושת הנערים איל יפרח, נפתלי פרנקל וגיל-עד שער ז"ל.

המיזם יצא לדרך בשיתוף תרומות מהציבור הרחב, כחלק מפעילות המכינה לקידום עשייה חברתית, במסגרתו גוייסו  7,500 חבילות מזון, שיוכפלו על ידי רשת יוחננוף ל-15,000 חבילות מזון, הכוללות דבש, יין קידוש, אורז, שימורים, עוגה, קמח, אורז, מסכות ועוד.

פרוייקט משפחה אחת מתקיים זו פעם רביעית, במסגרתו חולקו עד כה כ-22,000 חבילות מזון.  

אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות ומנכ"ל הרשת, אלרואי אסרף, פתחו את היום במבצע האריזה עם העובדים, והוא ימשיך להתנהל במשמרות במהלך היום. את הפעילות מרכז סמנכ"ל הרשת גולן ביטון.

אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות ושותף למיזם, אמר הבוקר כי: "התרומה לקהילה בכלל ולאוכלוסיות בעלות קשיים כלכליים בפרט, היא חלק בלתי נפרד מהעשייה שלנו. אני מאמין שחברה חזקה נמדדת ביכולת לתת לזולת, לתמוך, לראות את הקשיים וכמובן לדאוג בתקופה זו שאף אחד לא יישר ללא מזון על שולחן ערב החג. אני מודה לעובדים ולעובדות, שיום ביומו נותנים מענה לקהילה ובחרו ביום הזה להירתם למיזם ולתת מכל הלב. אני מאחל חג שמח ושנה טובה ומבורכת לתושבי רחובות ולכל עם ישראל".

מנכ"ל רשת חוויות, אלרואי אסרף, ציין כי: "במיוחד בתקופה זו, שבה הציבור חווה קשיים כלכליים עקב משבר הקורונה, אנו עדים לעלייה בצורך בשירותים בסיסיים, שהם מחוץ לסל השירותים שמעניקה המדינה. במקום הזה נכנסות יוזמות הומניות מרגשות, של עם שיודע להתאחד ולהפגין סולידריות. מחמם את הלב לראות את עובדי ועובדות הרשת חלק מהמיזם הערכי והמשמעותי הזה, ואני מודה לכל מי שהגיע ונתן יד באריזת החבילות".