רשת חוויות תשקיע השנה לראשונה משאבים בפיתוח מערך שירות לקוחות, לצד בחירת דרג ניהולי בכיר, כחלק מצעדים לשיפור השירות. ההרשמה לצהרונים לשנת הלימודים תשפ"א נפתחה ותתבצע באמצעות אתר הרשת.


רשת חוויות פותחת היום, רביעי, 17.6 את הרישום לצהרוני גני הילדים לשנת הלימודים תשפ"א דרך אתר האינטרנט של הרשת, כאשר השיבוץ לצהרון יעשה בהתאם לשיבוץ שנקבע לגן העירייה. הרישום יסתיים ב- 15.7.2020.

לרישום לצהרונים תשפ"א בכרטיס אשראי <<לחצו כאן>>

לרישום לצהרונים תשפ"א בשיקים <<לחצו כאן>>

עדכון: ההרשמה עד התאריך 31.7.2020

לאחר ההרשמה מערכת הרישום תשלח אוטומטית אישור הרשמה למייל, כאשר השיבוצים לצהרונים יתפרסמו במהלך חודש אוגוסט, בתיאום עם אגף החינוך בעירייה, בהתחשב ברישום שביצעו ההורים בעת ההרשמה לגני הילדים.

יו"ר הרשת, אמיתי כהן, ציין כי הרשת תשקיע במהלך השנה משאבים בפיתוח מענים ושירות להורים: "השנה לראשונה, הוחלט על צעדים משמעותיים לשיפור השירות, לרבות הקמת מוקד שירות לקוחות שיקלוט עובדים חדשים, פיתוח והכנסת תוכנת CRM לניהול קשרי הלקוחות ומענה לפניות. במקביל, יצאה הרשת במכרז למינוי מנהל/ת חדשה לאגף הצהרונים, אשר תהיה אמונה, כחלק מתפקידי הניהול גם על תחום שירות לקוחות".

רשת חוויות מנהלת מערך צהרונים איכותי, תחת פיקוח של אגף הגיל הרך ברשת חוויות ושל משרד הכלכלה ומקפידה על סטנדרטים גבוהים הן בתחום הפדגוגי והן בתחומי הזנה, הדרכת צוותים, השתלמויות, בטיחות ועוד.

מחיר הצהרון החודשי עודכן והוא יעמוד על 985 ₪. דמי רישום חד פעמי יעמדו על סך 200 ₪. 

מנכ"ל הרשת, אלרואי אסרף, אמר כי: "מזה כמה שנים לא חל עדכון מחירים, ואנו מחויבים בראש ובראשונה לנהל את התקציב באופן אחראי לטובת המשך הפעילות, זאת על מנת לשפר ולייעל את מערך הצהרונים והשירות. יחד עם זאת, לאחר בחינת כלל השיקולים והנתונים, החלטנו לעדכן את המחיר ב-50 שקל בלבד לחודש, מתוך התחשבות בתקופת היציאה ממשבר הקורונה". 

ההרשמה תתבצע באתר האינטרנט של רשת חוויות www.havayot.org.il בין התאריכים 17.6-15.7. למשלמים בהמחאות, יש לבצע רישום מקוון דרך אתר רשת חוויות ולהגיע בהקדם למשרדי הצהרונים להסדרת התשלום. בהתאם להנחיות משרד הבריאות ועל מנת למנוע התקהלות, תתקיים קבלת קהל מצומצמת בלבד באגף, בתיאום מראש.

ברשת חוויות נערכו בהתאם והקימו מחוץ למשרדי האגף פינת מילוי טפסים מצויידת, לצד תיבה ייעודית שבה מתבקשים ההורים לשים את הטפסים והצ'קים עד למועד איסוף התיבה, מידי יום בשעה 16:00.  התיבה תהיה נעולה ואין להכניס לתוכה מסמכים לאחר שעות קבלת הקהל באגף. יש לרשום על הצ'קים "למוטב בלבד".

*במעמד הרישום תגבה מקדמה על סך 400 ₪ שתקוזז מתשלום שכר הלימוד בחודש ספטמבר.

לרישום לצהרונים תשפ"א בכרטיס אשראי <<לחצו כאן>>

לרישום לצהרונים תשפ"א בשיקים <<לחצו כאן>>

עדכון: ההרשמה עד התאריך 31.7.2020

לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרדי הצהרונים, רחוב החבורה 20 רחובות.
דוא"ל
tzaharonim@havayot.org.il, טלפון: 08-6616371