יו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, הצליח להניע מהלך להשבת כספי ההורים הזכאים להחזרי תמ"ת. כהן: "בראש ובראשונה אנו מבינים את הקשיים של ההורים ופועלים להקל עליהם. לכן, ולמרות שעקב משבר הקורונה כוח האדם צומצם למינימום, הורתי להתחיל באיסוף המידע שיאפשר את השבת הכספי


החל מהשבוע הקרוב תצא רשת חוויות לביצוע תהליך איסוף נתונים, הנדרשים לצורך ביצוע החזרי תמ"ת לזכאים, זאת לאחר שיו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, בתמיכת ראש העיר, רחמים מלול, הצליח לתת מענה ופתרונות לוגיסטיים וטכנולוגיים נדרשים ל"מצבע ההחזרים".

כהן מסר כי: "אני מודה לראש העיר על התמיכה במהלך ולמנכ"ל רשת חוויות, אשר עושה מאמצים רבים, על מנת שנצליח להשיב מהר ככל הניתן את כספי החזרי התמ"ת להורים הזכאיים. האתגרים שעומדים בפני הנהלת הרשת בצל המשבר הם מורכבים ורבים, כך שאנו פועלים תוך קבלת החלטות מאוזנת ואחראית להחזרת השגרה לסדרה. לפני הכל, החלטנו תחילה לטפל בכספי ההורים, מתוך רצון להקל על הנטל הכלכלי ככל הניתן. אנו מודים לכולם על הסבלנות ושיתוף הפעולה".

 

מנכ"ל הרשת, אלרואי אסרף, ציין כי: "למרות האתגרים הרבים העומדים בפנים הארגון, שפועל במתכונת שעת חירום וטרם שב לפעילות שגרתית,  אנו מבינים ורגישים לצורך של ההורים ולקשיים שהם חווים בעקבות משבר הקורונה. על כן, אנו עושים כל הנדרש על מנת לבצע החזרים לזכאים ויחד עם זאת מבקשים את סבלנות והבנת הציבור למצב המורכב שנכפה על כולנו בעקבות השבתת המשק עם פרוץ המגפה".

 

ברשת ציינו כי תהליך ההחזרים צפוי לארוך זמן מה וביקשו את סבלנות הציבור עד לחזרה מלאה לשגרת הפעילות ובכלל זאת קבלת הזיכויים.