רהב מאיר התארחה בעמוד רשת חוויות בהרצאה על תקשורת, קורונה ותפוצות, ואמרה: "אנחנו במבחן עצום של בניית אישיות, שמירה על רוח ומורל"


19.4.2020

את השידור פתח במוצ"ש בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק ובזום יו"ר הרשת, אמיתי כהן, שהודה לראש העיר, רחמים מלול וכן, למנהלים, לעובדים ולמתנדבי הרשת, הפועלים בימים אלו למען הקהילה. כזכור, השידור נערך כחלק ממיזם "חוויות עד הבית", המנגיש מידע ופעילויות לתושבים אל התושבים, הן בשכונות והן און ליין בפייסבוק.

במסגרת השידור, סיפרה אשת התקשורת והעיתונאית סיון רהב מאיר, על השליחות לארצות הברית, שהסתיימה בחזרה ארצה בעקבות משבר הקורונה, על ההתמודדות עם משברים ושגרת החיים בצל ההסגר ועל סוגיות פילוסופיות. "התרגלנו שהכל חיצוני, על הכל מספרים ומדווחים ברשתות החברתיות", היא אמרה, "עכשיו אין לנו את הפחד להפסיד או להחמיץ מה קרה ברשת. הפוסט הכי מעניין שיעלה זה שהכנו ארוחת צהרים לילדים...". עוד אמרה רהב מאיר: "אנחנו נמצאים באתגרים חדשים, כגון איך לשמור על קשר עם המשפחה הרחבה, עם ההורים. אנחנו עסוקים במבחן עצום של בניית אישיות, שמירה על רוח ומורל. כולנו נמצאים באתגרים שניבנה מהם בע"ה".   

חבר מועצת העיר אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, מסר כי: "רשת חוויות ממשיכה לחזק את החוסן הקהילתי ולהביא את תרבות הפנאי אליכם עד הבית. בהמשך לחלוקת מזון, תרופות, סרטוני הדרכה וקיום אירועי תרבות בשכונות לצפייה ממרפסות הבתים – שמחתי להביא לתושבים הרצאה מאת סיון רהב מאיר, אשר דיברה על ההתמודדות שלנו במשבר הקורונה והאירה בפנינו סוגיות של מהות וקיום. תודה ללמעלה מ- 2,000 הצופים שהצטרפו לשיחה וכמובן לסיון, אשת תקשורת מובילה, ואישיות מרתקת בפני עצמה".

*השידור זמין לצפייה בעמוד רשת חוויות

בתמונה: מימין כהן, מלול ורהב מאיר באחד ממפגשי העבר ברחובות. צילום: יח"צ