קהילה יקרה,

רשת חוויות המתחדשת הרחיבה את פעילותיה בשנה החולפת, מגמה שתמשך גם השנה, לאור הביקוש והעלייה בצריכת שירותי החינוך הבלתי פורמלי, הפנאי, התרבות וההעשרה. לקראת פתיחת שנה הפעילות הקרובה, אנו מזמינים אתכם לבחור מהיצע קיים וחדש של חוגים, סדנאות, הרצאות, לימודים, ועוד – וגם להגיע ולהתנסות בטעימות חדשות משפע תחומי עניין ודעת שמציעים המרכזים הקהילתיים בלב השכונות, קרוב לבית.

עשרות אלפי תושבים מבקרים מידי שנה במרכזים שברחבי העיר, מייצרים קשרים חברתיים ומפתחים את הכישורים האישיים. בהתאם לבקשות שעלו מקהילת הרשת, נבחרו השנה תכנים איכותיים מותאמים אישית למגוון רחב מאוד של קהילות, ילדים, נוער, מבוגרים, ועוד. המטרה היא לספק לכם את המענה הנדרש להעצמה אישית וחברתית, ברמת שירות גבוהה ומתקדמת, על ידי צוותים מיומנים ומקצועיים.

בתוך כך, בשנה החולפת חידשנו את מרכז אושיות והוא הונגש לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. בשנה הקרובה, נפתח לראשונה מרכז קהילתי חדש בשכונת רחובות המדע, לצד המשך טיפוח ושדרוג המרכזים בכל העיר.

המרכזים הקהילתיים הם הלב הפועם של הקהילות, ואנו קוראים לכם להיות שותפים מלאים לעשייה ולפנות אלינו בכל בקשה, רעיון והצעה לשיפור.

 

שלכם,

גולן ביטון                                                   אמיתי כהן
מנכ"ל הרשת                                       סגן ראש העיר 
                                                                  יו"ר רשת חוויות

 

דירקטוריון, הנהלה ועובדי.ות רשת חוויות

 

לחיפוש לפי מרכזים <<לחצו כאן>> | לחיפוש לפי גילאים <<לחצו כאן>>