(שימו לב - כדי לעזור לכם למצוא מהר את שם החוג - לחצו על מקש Ctrl + F ורשמו את שם החוג)
 
להרשמה לחצו כאן

ילדים ונוער:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים עלות למפגש מידע נוסף
אומנות יוצרת ראשון 16:00-17:00 מרב דרנס ג ומעלה 45 חומרים 20 שח לחודש
אומנות יוצרת ראשון 17:00-18:00 מרב דרנס גן חובה - ב 45 חומרים 20 שח לחודש
אילוף כלבים חמישי 16:00-16:45 מרכז יהב בנות ג-ו 51  
אילוף כלבים חמישי 16:45-17:30 מרכז יהב בנים ג-ו 51  
אילוף כלבים חמישי 17:30-18:15 מרכז יהב א-ב מעורב 51  
אלקטרוניקה רביעי 16:45-17:45 תקדים בחינוך כיתה א-ב 46 40 שח חומרים לחודש
אלקטרוניקה רביעי 17:45-18:45 תקדים בחינוך כיתה ג-ה 46 40 שח חומרים לחודש
אנגלית שני 15:45-16:45 ביהס לאנגלית מגיק בנים ד-ו 50 עלות חוברת 120 שח
אנגלית שני 16:45-17:30 ביהס לאנגלית מגיק א-ב 45 עלות חוברת 120 שח
אנגלית שני 17:30-18:30 ביהס לאנגלית מגיק ג-ד 50 עלות חוברת 120 שח
אנגלית שני 18:30-19:30 ביהס לאנגלית מגיק ה-ו 50 עלות חוברת 120 שח
גאגלינג ואומנויות הקרקס ראשון 16:30-17:15 שניר חמדי ג מעלה בנות 42  
גאגלינג ואומנויות הקרקס ראשון 17:15-18:00 שניר חמדי א-ב  42  
גאגלינג ואומנויות הקרקס ראשון 18:00-18:45 שניר חמדי ג ומעלה בנים 42  
היפהופ להקה בוגרת שלישי 19:00-19:45 שנהר ביטון להקה בוגרת ו מעלה 42 מסיבת סיום 100 שח
היפהופ להקה צעירה שלישי 18:15-19:00 שנהר ביטון כיתה ד-ה 42 מסיבת סיום 100 שח
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות קרקע ואקרובטיקה ראשון וחמישי 15:30-16:15

גימנסט

מאמנת - בת ציון סלונים

ג-ו 35 מופע סיום 65 שח
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות קרקע ואקרובטיקה ראשון וחמישי ראשון 16:15-17:00
חמישי 18:00-18:45

גימנסט

מאמנת - בת ציון סלונים

א-ג 35 מופע סיום 65 שח
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות קרקע ואקרובטיקה ראשון וחמישי ראשון 16:15-17:00
חמישי 18:00-18:45

גימנסט

מאמנת - בת ציון סלונים

א-ג 35 מופע סיום 65 שח
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות קרקע ואקרובטיקה ראשון 17:00-17:45

גימנסט

מאמנת - בת ציון סלונים

טרום+חובה 45 מופע סיום 65 שח
ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות קרקע ואקרובטיקה ראשון וחמישי ראשון 17:45-18:45
חמישי 16:15-17:15

גימנסט

מאמנת - בת ציון סלונים

נבחרת 35

מופע סיום 65 שח.

הרישום לקבוצת הנבחרת בתיאום בלבד.

ג'ימנסט - ביה"ס להתעמלות קרקע ואקרובטיקה חמישי 17:15-18:00

גימנסט

מאמנת - בת ציון סלונים

גן חובה-ב 45 מופע סיום 65 שח
כדורגל שלישי 17:30-18:15 נועם בן עטר כיתה א-ג בנים 42

מסיבת סיום 35 שח

החוג מתקיים במגרש הפתוח ליד תיכון מדעים - רח' ירושלים 32

כדורגל  רביעי 16:00-17:00 נועם בן עטר כיתה ד-ו בנים 45

מסיבת סיום 35 שח

החוג מתקיים במגרש הפתוח ליד תיכון מדעים - רח' ירושלים 32

כדורגל בנות שלישי 16:00-16:45 נועם בן עטר בנות ד-ו 42 החוג מתקיים במגרש הפתוח ליד תיכון מדעים - רח' ירושלים 32
כדורגל גיל הרך שלישי 16:45-17:30 נועם בן עטר גן 42

מסיבת סיום 35 שח

החוג מתקיים במגרש הפתוח ליד תיכון מדעים - רח' ירושלים 32

כדורגל ת"ת הראיה שלישי 14:50-15:35 נועם בן עטר כיתה ג-ה 42

מסיבת סיום 35 שח

כדורגל ת"ת הראיה רביעי 14:50-15:35 נועם בן עטר כיתה א-ב 42

מסיבת סיום 35 שח

לגו הנדסי(הייטק לגו) שלישי 16:30-17:30 ד"ר לגו כיתה ב-ה 47  
לגו הנדסי(לגו קט) שלישי 17:30-18:30 ד"ר לגו גן חובה- א 47  
מולקולה שני 16:30-17:30 אומני החשיבה כיתה ג-ד 46 250 שח חומרים
מולקולה שני 17:30-16:30 אומני החשיבה כיתה א-ב 46 250 שח חומרים
מחול -יסודות המחול שלישי 17:30-18:15 מרכז ננוע - שנהר ביטון חובה(יסודות המחול) 42  
מחול יצירתי שלישי 16:45-17:30 מרכז ננוע - שנהר ביטון טרום חובה(מחול יצירתי) 42  
מחול מודרני שני 16:00-16:45 מרכז ננוע - עמית בן אליהו ג-ד להקת עתודה 42 מסיבת סיום 100 שח
מחול מודרני שני 16:45-17:45 מרכז ננוע - עמית בן אליהו ה-ז להקה צעירה 45 מסיבת סיום 100 שח
מחול מודרני שני 17:45-18:45 מרכז ננוע - עמית בן אליהו ח ומעלה להקה בוגרת 45 מסיבת סיום 100 שח
מחול משולב שלישי 16:00-16:45 שנהר ביטון כיתה א-ב 42 מסיבת סיום 100 שח
מקהלת בנות שני 16:30-17:30 אביטל שטיינבך מקהלה שנה א 45 חומרים 180 שח עבור הקלטות וצילומי קליפ
מקהלת בנות שני 17:30-18:30 אביטל שטיינבך מקהלה שנה ב 45 חומרים 180 שח עבור הקלטות וצילומי קליפ
ספרדית רביעי 19:00-19:45 חנה אילה נערות 50  
ציור רביעי 16:30-17:30 מלי מנצור חובה-ב 45 חומרים 200 שח לשנה
ציור רביעי 17:30-18:30 מלי מנצור ג ומעלה 45 חומרים 200 שח לשנה
קפוארה רביעי 16:15-17:00 אוהד חבני בנים כיתה ב' ומעלה 42 תוספת תשלום עבור מבחני דרגה וחגורה מסיבת סיום 30 שח
קפוארה רביעי 17:00-17:45 אוהד חבני גן- א' 42 תוספת תשלום עבור מבחני דרגה וחגורה מסיבת סיום 30 שח
קפוארה רביעי 17:45-18:30 אוהד חבני בנות כיתה ב' ומעלה 42 תוספת תשלום עבור מבחני דרגה וחגורה מסיבת סיום 30 שח
קרמיקה ראשון 16:00-17:00 סטודיו ביד היוצר-איילה ירושלמי מעורב כיתה א-ד 50 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה ראשון 17:00-18:15 סטודיו ביד היוצר-איילה ירושלמי בנות כיתה ה ומעלה 54 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה שני 18:00-19:15 סטודיו ביד היוצר- נתן ירושלמי בנים כיתה ה ומעלה 54 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה שלישי 16:00-17:00 סטודיו ביד היוצר-איילה ירושלמי בנות כיתה א-ד 50 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה שלישי 17:00-18:15 סטודיו ביד היוצר- איילה ירושלמי בנות כיתה ה ומעלה 54 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה שלישי 18:15-19:15 סטודיו ביד היוצר- איילה ירושלמי צרכים מיוחדים  50 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה  שני 16:00-17:00 סטודיו ביד היוצר- נתן ירושלמי בנים כיתה א-ד 50 חומרים 30 שח לחודש
קרמיקה  שני 17:00-18:00 סטודיו ביד היוצר- נתן ירושלמי בנים כיתה א-ד 50 חומרים 30 שח לחודש
שחמט שלישי 17:30-18:15 מירי כץ ב-ג 45  
שחמט שלישי 18:15-19:00 מירי כץ מתקדמים ג ומעלה 45  

להרשמה לחצו כאן

מבוגרים:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים עלות למפגש מידע נוסף
התעמלות גברים שלישי 8:30-9:30 אלון כהן גברים 45  
מחול מודרני שני 18:45-19:30 עמית בן אליהו נשים  42  
מקהלת נשים שלישי 20:30-21:30 אביטל שטיינבך נשים 45 חומרים 180 שח
ספרדית נשים שלישי 10:00-10:45 חנה אילה נשים 50  
עיצוב דינאמי ראשון ערב 19:00-20:00 שוש דרעי נשים 42  
עיצוב דינאמי רביעי ערב 20:00-21:00 שוש דרעי נשים 42  
עיצוב דינאמי רביעי בוקר 8:30-9:30 שוש דרעי נשים 42 * שלוש פעמים בשבוע 30 שח למפגש
פילאטיס ראשון בוקר 8:30-9:30 שוש דרעי נשים 45 פעמיים בשבוע 32 שח
פילאטיס שישי בוקר 8:15-9:15 שוש דרעי נשים 45 פעמיים בשבוע 32 שח
פילאטיס ראשון ערב 20:00-21:00 שוש דרעי נשים 45 פעמיים בשבוע 32 שח
פילאטיס רביעי ערב 19:00-20:00 שוש דרעי נשים 45 פעמיים בשבוע 32 שח
פילאטיס לגיל השלישי ראשון+רביעי 9:30-10:30 שוש דרעי נשים 32 32 שח למפגש, פעמיים בשבוע
ציור נשים שני 10:00-11:30 הדס פייגלין נשים 55  
ציור נשים רביעי 19:00-20:30 הדס פייגלין נשים 55  
קפוארה שני 20:00-21:00 אוהד חבני מבוגרים 45  
קרמיקה נשים שלישי 20:00-22:00 סטודיו ביד היוצר נשים 90 חומרים 50 שח
קרמיקה נשים שני 10:00-12:00 סטודיו ביד היוצר נשים 90 חומרים 50 שח

להרשמה לחצו כאן

אוכלוסיות מיוחדות:

שם החוג ימים שעות מפעיל גילאים עלות למפגש מידע נוסף
אומנות יוצרת ראשון 18:00-19:00 מרב דרנס נוער 45 חומרים 20 שח לחודש
קרמיקה שלישי 18:15-19:15 סטודיו ביד היוצר נוער 50 חומרים 30 שח לחודש

להרשמה לחצו כאן