בית תלמיד גלים

קמי כהן - רכזת בתי תלמיד בי"ס גלים | טלפון :  050-2640756
 להרשמה לחצו כאן  - (יש לבחור במרכז קהילתי את שם הבי"ס וללחוץ חיפוש)

חוג

יום

שעות

כיתות

מחיר מפגש

מחיר שנתי

הערות

 

סייבוט

יום שלישי

14:30-15:30

א'-ו'

50 ₪

1100 ₪

חומרים:200 ₪ לשנה ישירות לחברה כנגד חשבונית מהחברה. בפרישה – אין החזר.

קבוצות א-ו על פי קבוצות גיל

סייבוט  – סייבוט     

לימודי בינה מלאכותית,  נלמד להרכיב מודולים חדשניים ולדעת "לתת חיים" לרובוטים מכוניות ספינות או כל מה שנרצה!

בחוג זה לומדים איך לתכנת את המודולים דרך המחשב ובנוסף לתכנת בקר (שלט רחוק) לשליטה על המודולים והכל לפי הרצון והדמיון של הילד! לא נדרש ידע קודם, קבוצות מחולקות לפי שכבות כיתה/גיל ורמת קושי.

מחשבים

יום שלישי

13:30-14:30

ב'-ו'

50 ₪

1100 ₪

תשלום חד פעמי בסך 150 ₪ ישירות לחברה כנגד חשבונית מהחברה. בפרישה – ללא החזר. חלוקה עפ"י קבוצות גיל

מחשבים - אראגון

ברוכים הבאים לחוג הייטקיסט צעיר ! כרטיס הכניסה של ילדיכם לעולם ההיי-טק - ללמוד נושאי טכנולוגיה מהרמה הבסיסית עד לרמה המקצועית ביותר ללא דרישה בידע קודם ובליווי אישי . בכמה מילים, מה התלמידים הולכים ללמוד במסע הטכנולוגי של הייטקיסט ?

פיתוח אפליקציות, סייבר, אבטחת מידע, גרפיקה, אנימציות, קומיקס, יצירת משחקי גיימינג למחשב, פיתוח סביבות וירטואליות למשקפות מציאות מדומה, מידול בתלת מימד, טכנאות מחשבים ועוד המון ! בנוסף , המשתתפים יעברו הכשרות וסדנאות בתחומים חיוניים כמו שימוש נבון במחשב, סכנות ברשת, הכנת טפסים ומצגות ללימודים, בינה מלאכותית ועוד המון!

קולנוע ותקשורת חוויתי

יום שלישי

13:30-14:30

א'-ו'

45 ₪

 990₪

ברישום לחוג יש להקפיד ולמלא  טופס אישור צילום ואלרגיות אצל המדריך. בנוסף נדרש תשלום ישירות למדריך כנגד חשבונית מהמדריך עבור צילומים ועריכה בסך 100 ₪

קולנוע תקשורת וצילום – אורטל ברכה סדנאות

בחוג נלמד מושגים מעולם הקולנוי, התנסות מעשית בצילום, עריכה ומסך ירוק, צילום קליפ חוויתי תוך כדי פיתוח הכישורים החברתיים, חיזוק הביטחון העצמי, כלים לדיבור וביטוי מול קהל, מול מצלמה, סדנת איפוק קולנועי ואפקטים ועוד המון חוויות, משחקים וכיף.

אלקטרוניקה

יום שלישי

13:30-14:30

א' – ו'

51 ₪

1122 ₪

 

אלקטרוניקה – תקדים

חוג אלקטרוניקה בטיחותי ללא מלחם ! לכיתות א-ג. בחוג ילמדו חוקים בסיסיים בחשמל, מושגים שונים באלקטרוניקה וקריאת שרטוטים. יעשו ניסויים וילמדו על רכיבים. המשתתפים יבנו כ- 5 פרויקטים אותם יקחו הביתה, ביניהם : מג'יק-כאר - רכב שנוסע עם חיישנים, גלובוס - קופת חיסכון מאירה, מדליכוס- כוס עם חיישן חום שמדליק אור, אזעכיס- אזעקה לחדר, וינקר לאופניים - איתות לאופניים.

סדנא לתכשיטים ויצירה

יום חמישי

13:30-14:30

א' – ו'

43 ₪

1032 ₪

 

סדנא לתכשיטים ויצירה – רונן שרעבי

לימוד טכניקות ושימוש בכלים מקצועיים תוך שימת דגשים אישיים על שיפור מוטוריקה עדינה, ריכוז, סובלנות, פיתוח יצירתיות ויכולת חשיבה עצמאית המעניקה סיפוק והנאה מהתוצר הסופי, שלוקחים הביתה בסיום ההכנה. כל משתתף יכין תכשיטים תוך שימוש בשפע ומגוון חומרים כגון : מתכות, עור, פלסטיק, אבנים ועוד. החוג מועבר ע"י צורף מקצועי.

לגו הנדסי

יום חמישי

14:30-15:30

א' – ג'

45 ₪

1080 ₪

 

לגו הנדסי – ד"ר לגו        

לילדים שאוהבים לבנות להמציא ולשכלל. כיתות א –ד מתחילים ומתקדמים.

בחוג נלמד - איך דברים פועלים? מהם העקרונות, החוקים והכוחות הפועלים. נחקור ונבין - מהו עקרון המנוף? איך לחסוך בכוחות? איך להמיר כוחות? מה קורה כשדברים מסתובבים ? למה חשוב לחגור חגורת בטיחות! נבנה דברים גדולים - בכל שיעור נמחיש את הנלמד באמצעות בניית דגם מרהיב מלגו הנדסי: רובוט מהלך, גלגל ענק, מכונית מרוץ, מנופים, תחנות רוח, מסוק ועוד דברים שילדים אוהבים.

מבוכים ודרקונים

יום חמישי

13:30-14:30

14:30-15:30

א'-ג'

ד'-ו'

35 ₪

840 ₪

 

מבוכים ודרקונים - עידו ברמן

חוג מבוכים ודרקונים הוא משחק דמיון המתנהל עם קוביות, מסביב לשולחן. במשחק כל משתתף מגלם דמות של גיבור מתוך עולמות אגדה והפנטזיה ויחד עם החברים, בעבודת צוות הם יוצאים למסע מופלא, לפתור בעיות, להילחם עבור הצדק, למצוא אוצרות וגם... להתמודד עם ההשלכות של מעשיהם. החוג משפר את החשיבה האסטרטגית, את הדינמיקה החברתית ומעשיר פלאים את עולם הדמיון.

יתכנו שינויים בחוגים, בשעות ובחלוקה לקבוצות בהתאם למערכת השעות בביה"ס, להנחיות משרדי החינוך, הבריאות, פיקוד העורף ולמס' הנרשמים.

קמי כהן - רכזת בתי תלמיד בי"ס גלים | טלפון :  050-2640756
 להרשמה לחצו כאן  - (יש לבחור במרכז קהילתי את שם הבי"ס וללחוץ חיפוש)