בית תלמיד שריד

לירון ניסים חביבי - רכזת בתי תלמיד בי"ס שריד | טלפון :  050-3320206
להרשמה לחצו כאן - (יש לבחור במרכז קהילתי את שם הבי"ס וללחוץ חיפוש)

חוג

יום

שעות

כיתות

מחיר מפגש

מחיר שנתי

הערות

 

מחשבים

יום שני

13:30-14:30

א'-ו'

50 ₪

1000 ₪

תשלום חד פעמי בסך 150 ₪ לחברה כנגד חשבונית מהחברה.

בפרישה – ללא החזר.

חלוקה על פי קבוצות גיל

מחשבים – אראגון

ברוכים הבאים לחוג הייטקיסט צעיר ! כרטיס הכניסה של ילדיכם לעולם ההיי-טק - ללמוד נושאי טכנולוגיה מהרמה הבסיסית עד לרמה המקצועית ביותר ללא דרישה בידע קודם ובליווי אישי . בכמה מילים, מה התלמידים הולכים ללמוד במסע הטכנולוגי של הייטקיסט ?פיתוח אפליקציות, סייבר, אבטחת מידע, גרפיקה, אנימציות, קומיקס, יצירת משחקי גיימינג למחשב, פיתוח סביבות וירטואליות למשקפות מציאות מדומה, מידול בתלת מימד, טכנאות מחשבים ועוד המון ! בנוסף , המשתתפים יעברו הכשרות וסדנאות בתחומים חיוניים כמו שימוש נבון במחשב, סכנות ברשת, הכנת טפסים ומצגות ללימודים, בינה מלאכותית ועוד המון ! 

סייבוט

יום שני

13:30-14:30

א'-ו'

50 ₪

1000 ₪

חומרים:200 ₪ ישירות לחברה כנגד חשבונית מהחברה. בפרישה – אין החזר.

סייבוט – סייבוט     

לימודי בינה מלאכותית,  נלמד להרכיב מודולים חדשניים ולדעת "לתת חיים" לרובוטים מכוניות ספינות אי כל מה שנרצה!

בחוג זה לומדים איך לתכנת את המודולים דרך המחשב ובנוסף לתכנת בקר ( שלט רחוק) לשליטה על המודולים והכל לפי הרצון והדמיון של הילד!

לא נדרש ידע קודם, קבוצות מחולקות לפי שכבות כיתה/גיל ורמת קושי.

אנגלית

יום שני

13:30-14:20

א'-ג'

35 ₪ 

700 ₪

נדרש תשלום נוסף בסך 60 ₪ ישירות למדריך כנגד חשבונית מהמדריך עבור חוברת עבודה ללימוד בכיתה ורישיון לשימוש באפליקציה תומכת לימוד בבית.ללא החזר בפרישה

אנגלית א-ג  – UBV

חוג העשרה ללימוד האותיות ואוצר מילים לכיתות א' – ג'. מטרת החוג היא הכרת השפה האנגלית דרך האותיות, הצלילים ואוצר מילים בסיסי. החוג משלב בתוכו שיעורים פרונטליים, חוברת למידה ייעודית ושימוש באפליקציה, המאפשרת לימוד ותרגול אף בבית. החוג מקנה הכרת ה ABCוכן הקניית אוצר מילים לדיבור ולקריאה ברמה בסיסית.

מבוכים ודרקונים

יום שני

13:30-14:30

א' – ו'

 35 ₪

735 ₪

 

מבוכים ודרקונים – עידו ברמן 

חוג מבוכים ודרקונים הוא משחק דמיון המתנהל עם קוביות, מסביב לשולחן. במשחק כל משתתף מגלם דמות של גיבור מתוך עולמות אגדה והפנטזיה ויחד עם החברים, בעבודת צוות,  הם יוצאים למסע מופלא, לפתור בעיות, להילחם עבור הצדק, למצוא אוצרות וגם... להתמודד עם ההשלכות של מעשיהם. החוג משפר את החשיבה האסטרטגית, את הדינמיקה החברתית ומעשיר פלאים את עולם הדמיון.

גומי קליי

יום רביעי

13:30-14:30

א' – ו'

 50 ₪

1150 ₪  

 

גומי קליי – פימו פאן 

חוג קסום של פיסול בתלת ממד בחימר קל, רך, נעים למגע, במגוון צבעים, גמיש וקופצני המתייבש באוויר. החוג מפתח ומעשיר את הדמיון, משפר תפיסה תלת ממדית, תורם לפיתוח המוטוריקה העדינה ומסייע בשיפור יכולת הריכוז. כל משתתף מקבל חומרים וכלים ליצירה.

אלקטרוניקה

יום רביעי

13:30-14:30

א' – ו'

 51 ₪

 1173 ₪

 

אלקטרוניקה – תקדים

חוג אלקטרוניקה בטיחותי ללא מלחם ! לכיתות א-ג. בחוג ילמדו חוקים בסיסיים בחשמל, מושגים שונים באלקטרוניקה וקריאת שרטוטים. יעשו ניסויים וילמדו על רכיבים. המשתתפים יבנו כ- 5 פרויקטים אותם יקחו הביתה, ביניהם : מג'יק-כאר - רכב שנוסע עם חיישנים, גלובוס - קופת חיסכון מאירה, מדליכוס- כוס עם חיישן חום שמדליק אור, אזעכיס- אזעקה לחדר, וינקר לאופניים - איתות לאופניים ועוד...

סדנא לתכשיטים ויצירה

יום רביעי

13:30-14:30

א' – ו'

43 ₪

989 ₪

 

סדנא לתכשיטים ויצירה  – רונן שרעבי

לימוד טכניקות ושימוש בכלים מקצועיים תוך שימת דגשים אישיים על שיפור מוטוריקה עדינה, ריכוז, סובלנות, פיתוח יצירתיות ויכולת חשיבה עצמאית המעניקה סיפוק והנאה מהתוצר הסופי, שלוקחים הביתה בסיום ההכנה. כל משתתף יכין תכשיטים תוך שימוש בשפע ומגוון חומרים כגון : מתכות, עור, פלסטיק, אבנים ועוד. החוג מועבר ע"י צורף מקצועי.

לגו הנדסי

יום רביעי

14:00-15:00

א'-ו'

45 ₪

1035 ₪

 

לגו הנדסי – מיכה הירש

לילדים שאוהבים לבנות להמציא ולשכלל. לכיתות א –ד מתחילים ומתקדמים. בחוג נלמד - איך דברים פועלים? מהם העקרונות, החוקים והכוחות הפועלים. נחקור ונבין - מהו עקרון המנוף? איך לחסוך בכוחות? איך להמיר כוחות? מה קורה כשדברים מסתובבים ? למה חשוב לחגור חגורת בטיחות! נבנה דברים גדולים - בכל שיעור נמחיש את הנלמד באמצעות בניית דגם מרהיב מלגו הנדסי: רובוט מהלך, גלגל ענק, מכונית מרוץ, מנופים, תחנות רוח, מסוק ועוד דברים שילדים אוהבים.

יתכנו שינויים בחוגים, בשעות ובחלוקה לקבוצות בהתאם למערכת השעות בביה"ס, להנחיות משרדי החינוך, הבריאות, פיקוד העורף ולמס' הנרשמים.
 

לירון ניסים חביבי - רכזת בתי תלמיד בי"ס שריד | טלפון :  050-3320206
להרשמה לחצו כאן - (יש לבחור במרכז קהילתי את שם הבי"ס וללחוץ חיפוש)