דלג על בר עליון כתום
בר עליון כתום
דלג על בר עליון כחול
בר עליון כחול

חיפוש חוגיםדבר ראש העיר

 

 

תושבים יקרים,

 

רחובות חוגגת 120 שנה להיווסדה, ומאז עלו מייסדיה על אדמות דוראן בשנת 1890 ועד היום התברכה עירנו במרקם אוכלוסייה המהווה מיקרוקוסמוס של מדינת ישראל. עולים, ותיקים, צעירים ומבוגרים, בעלי אמונות שונות ומסורות מגוונות. תפקידנו הוא לשמר את המורשת ולהמשיך לפתח את העתיד, באופן שישרת נאמנה את צרכי כלל האוכלוסייה.

 

אמנים, אנשי רוח ויוצרים, מדענים, הוגי דעות, מכוני מחקר ומוסדות השכלה גבוהה היו תמיד נחלתה של העיר והשנה אנו מגבירים את הקצב ומרחיבים את פעילות התרבות, החינוך והפנאי, על מנת לתת ביטוי ליוצרים ואמנים בהווה לצד כר פורה לפיתוח יצירות המופת של העתיד. במקביל להרחבת הפעילויות הקיימות, אני שמח לבשר כי אנו נמצאים בשלבים מתקדמים להשלמת תוכנית המיתאר לרחובות, בשיתוף הציבור, אשר תקבע את עתידה של העיר. אנו שואפים להמשיך ולפתח תשתיות חדשות, שכונות ואזורי תעסוקה, שבילי אופניים ומוסדות חינוך מדעיים חדשים, לצד פיתוח השכונות הותיקות ומרכז העיר, ולהעניק לכם את איכות החיים הגבוהה ביותר.

רשת חוויות רחובות הנה זרועה ביצועית לעירייה, אשר פיתחה ובנתה בשנים האחרונות מרכזים חדשים בשכונות ומעניקה מכלול שירותי חינוך, תרבות ופנאי לתושבים לכלל הגילאים. הרשת מספקת לכם פעילות איכותית החל מצהרונים וקייטנות, דרך המרכזים הקהילתיים, מרכז לנוער ופעילויות נוער, וכלה ברשת סיפריות מודרנית וממוחשבת, סדרות מופעים ממיטב הרפטואר התרבותי למנוי "חוויות על הבמה" באולמות התרבות בעיר ואירועים קהילתיים לציבור הרחב. רשת חוויות חרטה על דגלה מתן מענה לאוכלוסיות המיוחדות והשנה נפתחה לראשונה בעיר בריכה טיפולית ומרכז קהילתי מונגש, "חוויות שוויץ", שנבנה בעלות של כ- 25 מיליון שקל, בשיתוף קרן היסוד וקהילת יהודי שוויץ.

שלל השירותים מוענקים לכם על ידי צוותים מקצועיים, בהנהלת רשת חוויות והדירקטוריון וברצוני להודות לכל העושים במלאכה, אשר מעניקים לכם בית חם ולכם התושבים, אשר לוקחים חלק פעיל בבית.
 
שלכם,
 
רחמים מלול
ראש העיר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד