חוויות חצרות המושבה

רח' יעקב תמרי 9 

(שימו לב - כדי לעזור לכם למצוא מהר את שם החוג - לחצו על מקש Ctrl + F ורשמו את שם החוג)

להרשמה <<לחצו כאן>>

גיל הרך:

שם החוג ימים שעות שם המדריך גיל מידע נוסף
היפ הופ שני/חמישי 17:00-17:45

בהדרכת: ימי שני - רוני דרור אלוני ימי חמישי - לינוי לוי בניהול מקצועי של עמותת "תראו אותנו"

גן חובה  לימוד טכניקות שהתפתחו מריקודי רחוב והפכו לשפת תנועה בעלת משקל בעולם המחול .סגנון ריקוד זה משלב קומבינציות תנועה מגוונות, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית מוסיקה ממיטב הלהיטים
הכנה לכיתה א' ראשון 17:00 חברת "אות ועוד" גן חובה

רצף א'-ב' הכרות עם צלילי הקמץ פתח מודעות פונולוגית רצף מספרים קריאה וכתיבה של כל הצלילים הבנה חשבונית חשיבה מרחבית והקניית הרגלי למידה יעילים.

במעמד הרישום כחלק מרישום לחוג יגבו 160 ש"ח עבור ערכה אישית. ערכה זו תלווה את המשתתף/ת בכל חודשי הפעילות (3 חוברות לימוד).

החוג יתקיים החל 1.24 עד 6.24 כולל.

הכנה לכיתה א' ראשון 17:45 חברת "אות ועוד" גן חובה

רצף א'-ב' הכרות עם צלילי הקמץ פתח מודעות פונולוגית רצף מספרים קריאה וכתיבה של כל הצלילים הבנה חשבונית חשיבה מרחבית והקניית הרגלי למידה יעילים.

במעמד הרישום כחלק מרישום לחוג יגבו 160 ש"ח עבור ערכה אישית. ערכה זו תלווה את המשתתף/ת בכל חודשי הפעילות (3 חוברות לימוד).

החוג יתקיים החל 1.24 עד 6.24 כולל.

התעמלות אומנותית שלישי 16:45-17:30 מדריכות מוסמכות ממכון וינגיט בניהול מקצועי אינה בוליס 4-5 ענף ספורט המשלב תנועת בלט, אקרובטיקה ומחול עם אביזרים. נעבוד על גמישות, קואורדינאציה וחיזוק שרירים בשילוב חישוק, סרט, חבל ועוד...
התעמלות אומנותית שלישי 17:30-18:15 מדריכות מוסמכות ממכון וינגיט בניהול מקצועי אינה בוליס 5-6 ענף ספורט המשלב תנועת בלט, אקרובטיקה ומחול עם אביזרים. נעבוד על גמישות, קואורדינאציה וחיזוק שרירים בשילוב חישוק, סרט, חבל ועוד...
טאיקוון-דו I.T.F ראשון+רביעי 17:00-17:45 בניהול מקצועי - לואיס סחנובצקי ובהדרכת דניאל קמנצקי 4-5 אומנות לחימה קוריאנית מודרנית המשלבת משמעת עצמית ורמה טכנית גבוהה. במהלך האימונים נעבוד על העלאת הביטחון העצמי, כבוד הדדי, קואורדינציה, גמישות, ריכוז ועוד...
כדורגל   שלישי+חמישי 17:00-17:45 בהדרכת זוהר בנישו ובניהול המקוצעי שחר קטר 4-5 פיתוח יכולת קואורדינציה, חיזוק סיבולת לב ריאה, חיזוק הדימוי העצמי והפיזי ושיפור מיומנויות חברתיות בדגש על משחק והנאה. הקניית הכדורגל בשילוב אימונים אטרקטיביים ומהנים לצד דגש על חינוך וערכים תוך עבודה קבוצתית. (אפשרות פעם בשבוע)   
מוסיקה בתנועה ראשון 17:00-17:45 בהדרכת: אורלי טננבאום 1.8-2.5 חוג המאפשר לכל ילד להנות ולהתחבר למוסיקה ולתנועה. בחוג הילדים ילמדו להתמצא המרחב, ישפרו את היכולת המוטורית, תחושת המקצב, יכירו מוסיקה חדשה וישפרו את היכולת הקוגנטיבית.
מוסיקה בתנועה ראשון 17:45-18:30 בהדרכת: אורלי טננבאום 2.5-3.5 חוג המאפשר לכל ילד להנות ולהתחבר למוסיקה ולתנועה. בחוג הילדים ילמדו להתמצא המרחב, ישפרו את היכולת המוטורית, תחושת המקצב, יכירו מוסיקה חדשה וישפרו את היכולת הקוגנטיבית.
שחמט שלישי 17:00-17:45 בי"ס טל חורש 5-6 משחק לוח אסטרטגי המפתח חשיבה מתמטית ויצירתית, פתרון בעיות, שיפור זיכרון ועוד... אחד המשחקים המורכבים והעתיקים ביותר הקיימים בתרבות האנושית.

להרשמה <<לחצו כאן>>

ילדים:

שם החוג ימים שעות שם המדריך גיל מידע נוסף
אנגלית שני 17:00-17:45 מג'יק אנגלית בקסם גן חובה+א' (גילאי 5-6) חוג המקנה את אבני השפה בצורה מקצועית וחווייתית. פיתוח אוצר מילים עשיר תוך דגש על בניית משפטים ודיאלוגים קצרים המעניקים ידע רב, ביטחון ושטף באנגלית כבר מגיל צעיר. הלמידה חווייתית ומהנה במיוחד, עשירה במשחקים סרטונים ופעילויות.
אנגלית שני 17:45-18:45 מג'יק אנגלית בקסם ב'+ג' (גילאי 7-8) חוג המקנה את אבני השפה בצורה מקצועית וחווייתית. פיתוח אוצר מילים עשיר תוך דגש על בניית משפטים ודיאלוגים קצרים המעניקים ידע רב, ביטחון ושטף באנגלית כבר מגיל צעיר. הלמידה חווייתית ומהנה במיוחד, עשירה במשחקים סרטונים ופעילויות.
אנגלית שני 18:45-19:45 מג'יק אנגלית בקסם ד' (גילאי 9) חוג המקנה את אבני השפה בצורה מקצועית וחווייתית. פיתוח אוצר מילים עשיר תוך דגש על בניית משפטים ודיאלוגים קצרים המעניקים ידע רב, ביטחון ושטף באנגלית כבר מגיל צעיר. הלמידה חווייתית ומהנה במיוחד, עשירה במשחקים סרטונים ופעילויות.
אקטיביX שני 18:15-19:00 ניהול מקצועי אסף רון 6-8 אימוני כושר חוויתיים לילדים, חינוך לאורח חיים בריא וספורטיבי. תרגילי תחנות, ריצות, תרגילי כוח, פעילות אירובי והרבה ספורט וכיף. תורם לביטחון העצמי, כושר גופני ותחושת מסוגלות.
אקטיביX שני 19:00-19:45 ניהול מקצועי אסף רון 9-12 אימוני כושר חוויתיים לילדים, חינוך לאורח חיים בריא וספורטיבי. תרגילי תחנות, ריצות, תרגילי כוח, פעילות אירובי והרבה ספורט וכיף. תורם לביטחון העצמי, כושר גופני ותחושת מסוגלות.
ברייקדאנס שישי 13:30-14:15 בהדרכת: לב ברכמן ניהול מקצועי עמותת "תראו אותנו" 5-7 (חובה-ב) ריקוד רחוב המאופיין בתנועות קטועות, חדות, מעגליות ואקרובטיות. מקנה ביטחון עצמי, שמירה על כושר גופני  ומקנה כלים תנועתיים שבאמצעותם ניתן להביע רגשות.
ברייקדאנס שישי 14:15-15:15 בהדרכת: לב ברכמן ניהול מקצועי עמותת "תראו אותנו" 8-9 (ג+ד) ריקוד רחוב המאופיין בתנועות קטועות, חדות, מעגליות ואקרובטיות. מקנה ביטחון עצמי, שמירה על כושר גופני  ומקנה כלים תנועתיים שבאמצעותם ניתן להביע רגשות.
גיבורי על שלישי 17:00-18:00 בהדרכת האקדמיה לגיבורי על. 8-9 חושבים שאתם יודעים הכל על גיבורי על? אוהבים לצייר את דמויות האייקונים? הצטרפו אלינו למסע מופלא אל ממלכת הקומיקס בו נכיר את סיפורי מוצאם של גיבורי העל הגדולים והדרכים לאייר אותם. ניצור גיבורי על מקוריים ונעצב חליפות גיבורים, ניחשף לפרטי אספנות נדירים ונלמד טכניקות איור שיהפכו אתכם למאירי על צעירים.
גיבורי על שלישי 18:00-19:00 בהדרכת האקדמיה לגיבורי על. 10-11 חושבים שאתם יודעים הכל על גיבורי על? אוהבים לצייר את דמויות האייקונים? הצטרפו אלינו למסע מופלא אל ממלכת הקומיקס בו נכיר את סיפורי מוצאם של גיבורי העל הגדולים והדרכים לאייר אותם. ניצור גיבורי על מקוריים ונעצב חליפות גיבורים, ניחשף לפרטי אספנות נדירים ונלמד טכניקות איור שיהפכו אתכם למאירי על צעירים.
היפ הופ שני+חמישי 17:45-18:30 בהדרכת: ימי שני - רוני דרור אלוני ימי חמישי - לינוי לוי בניהול מקצועי של עמותת "תראו אותנו" 6-7 (א+ב) לימוד טכניקות שהתפתחו מריקודי רחוב והפכו לשפת תנועה בעלת משקל בעולם המחול .סגנון ריקוד זה משלב קומבינציות תנועה מגוונות, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית מוסיקה ממיטב הלהיטים
היפ הופ שני+חמישי 16:00-17:00 בהדרכת: ימי שני - רוני דרור אלוני ימי חמישי - לינוי לוי בניהול מקצועי של עמותת "תראו אותנו" 8-9 (ג+ד) לימוד טכניקות שהתפתחו מריקודי רחוב והפכו לשפת תנועה בעלת משקל בעולם המחול .סגנון ריקוד זה משלב קומבינציות תנועה מגוונות, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית מוסיקה ממיטב הלהיטים
היפ הופ שני+חמישי 18:30-19:30 בהדרכת: ימי שני - רוני דרור אלוני ימי חמישי - לינוי לוי בניהול מקצועי של עמותת "תראו אותנו" 10-11(ה+ו) לימוד טכניקות שהתפתחו מריקודי רחוב והפכו לשפת תנועה בעלת משקל בעולם המחול .סגנון ריקוד זה משלב קומבינציות תנועה מגוונות, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית מוסיקה ממיטב הלהיטים
השף החושב רביעי 18:00-19:00 בהדרכת אומני החשיבה 6-8 המזון מהווה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. בחוג נכיר את כלי המטבח, נבשל על פי מגוון מתכונים, נלוש בצק, נכין תערובות, נטגן ועוד. נפתח מיומנויות בישול והרגלי תזונה נכונה. התוכנית פותחה ע"י תזונאי קליני בהתאמה לילדים.
התעמלות אומנותית שלישי 18:15-19:15 מדריכות מוסמכות ממכון וינגיט בניהול מקצועי אינה בוליס 6-7 (א+ב) ענף ספורט המשלב תנועת בלט, אקרובטיקה ומחול עם אביזרים. נעבוד על גמישות, קואורדינאציה וחיזוק שרירים בשילוב חישוק, סרט, חבל ועוד...
התעמלות אומנותית שלישי 15:45-16:45 מדריכות מוסמכות ממכון וינגיט בניהול מקצועי אינה בוליס 8-10 (ג+ד) ענף ספורט המשלב תנועת בלט, אקרובטיקה ומחול עם אביזרים. נעבוד על גמישות, קואורדינאציה וחיזוק שרירים בשילוב חישוק, סרט, חבל ועוד...
חוויה יצירתית שני 17:00-18:00 שמרית ותקין 6-9 כל שיעור הוא חוויה חדשה בתחום האומנות. בואו ניצור עבודות מיוחדות במגוון חומרים. היצירות הנעשות שימושיות ומתבצעות באמצעות טכניקות עבודה שונות.
חוויה יצירתית שני 18:00-19:00 שמרית ותקין 10-12 כל שיעור הוא חוויה חדשה בתחום האומנות. בואו ניצור עבודות מיוחדות במגוון חומרים. היצירות הנעשות שימושיות ומתבצעות באמצעות טכניקות עבודה שונות.
טאיקוון-דו I.T.F ראשון+רביעי 17:45-18:45 בניהול מקצועי- לואיס סחנובצקי ובהדרכת דניאל קמנצקי 6-7 אומנות לחימה קוריאנית מודרנית המשלבת משמעת עצמית ורמה טכנית גבוהה. במהלך האימונים נעבוד על העלאת הביטחון העצמי, כבוד הדדי, קואורדינציה, גמישות, ריכוז ועוד... 
טאיקוון-דו I.T.F ראשון+רביעי 18:45-19:45 בניהול מקצועי- לואיס סחנובצקי ובהדרכת דניאל קמנצקי 8-14 אומנות לחימה קוריאנית מודרנית המשלבת משמעת עצמית ורמה טכנית גבוהה. במהלך האימונים נעבוד על העלאת הביטחון העצמי, כבוד הדדי, קואורדינציה, גמישות, ריכוז ועוד... 
כדורגל שלישי+חמישי 17:45-18:30 בהדרכת זוהר בנישו ובניהול המקוצעי שחר קטר 6-7 פיתוח יכולת קואורדינציה, חיזוק סיבולת לב ריאה, חיזוק הדימוי העצמי והפיזי ושיפור מיומנויות חברתיות בדגש על משחק והנאה. הקניית הכדורגל בשילוב אימונים אטרקטיביים ומהנים לצד דגש על חינוך וערכים תוך עבודה קבוצתית. (אפשרות פעם בשבוע)   
מבוכים ודרקונים חמישי 17:00-18:00 חברת פגסוס 6-8 האם כשצפית בסרט או קראת בספר רצית לעבור מבעד למסך? לרכב לצד גאנדלף משר הטבעות, לעוף עם הארי פוטר, ללחום בכוחות האופל ולהציל את הממלכה?אתם הגיבורים ! הבחירות שלכם הן שיקבעו את מהלך העלילה.החוג מפתח דמיון וחשיבה יצירתית, משפר את יכולות הריכוז והלמידה. מערב כישורי קשב, דינאמיקה קבוצתית ועידוד קריאה.
מבוכים ודרקונים חמישי 18:00-19:00 חברת פגסוס 9-11 האם כשצפית בסרט או קראת בספר רצית לעבור מבעד למסך? לרכב לצד גאנדלף משר הטבעות, לעוף עם הארי פוטר, ללחום בכוחות האופל ולהציל את הממלכה?אתם הגיבורים ! הבחירות שלכם הן שיקבעו את מהלך העלילה.החוג מפתח דמיון וחשיבה יצירתית, משפר את יכולות הריכוז והלמידה. מערב כישורי קשב, דינאמיקה קבוצתית ועידוד קריאה.
מולקולה רביעי 17:00-18:00 בהדרכת אומני החשיבה 5-7 בחוג נזמין אתכם לחקור את עולמנו! נבין כיצד הדברים עובדים, נבצע ניסויים מרהיבים בכל שיעור, ננהל מחברת מעבדה, נחקור את תופעות הטבע המופלאות וניצור קסמי מדע! נלמד על עולם המדע בעבר, בהווה ובעתיד! אולי המדען הבא נמצא בך? 
שחמט שלישי 17:45-18:45 בי"ס טל חורש 7-9 משחק לוח אסטרטגי המפתח חשיבה מתמטית ויצירתית, פתרון בעיות, שיפור זיכרון ועוד... אחד המשחקים המורכבים והעתיקים ביותר הקיימים בתרבות האנושית.

להרשמה <<לחצו כאן>>

נוער:

שם החוג ימים שעות שם המדריך גיל מידע נוסף
היפ הופ שני+חמישי 19:30-20:45 בהדרכת: ימי שני - רוני דרור אלוני ימי חמישי - לינוי לוי בניהול מקצועי של עמותת "תראו אותנו" 12-16 לימוד טכניקות שהתפתחו מריקודי רחוב והפכו לשפת תנועה בעלת משקל בעולם המחול .סגנון ריקוד זה משלב קומבינציות תנועה מגוונות, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית מוסיקה ממיטב הלהיטים

להרשמה <<לחצו כאן>>

מבוגרים:

שם החוג ימים שעות שם המדריך מידע נוסף
היפ הופ לנשים שני/חמישי 20:45-21:45 ניהול מקצועי "תראו אותנו" לימוד טכניקות שהתפתחו מריקודי רחוב והפכו לשפת תנועה בעלת משקל בעולם המחול. סגנון ריקוד זה משלב קורדינציות תנועה מגוונות, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית, מוזיקה ממיטב הלהיטים.
התעמלות בריאותית/פיתוח יציבות שני+רביעי 10:45-11:30 איריס פורטל המטרה לשפר את יכולת תנועת הגוף במרחב תוך ארגון איברי הגוף בצורה נכונה. השיעור יתנהל בתנועה, בעמידה ושכיבה על מזרונים בכדי לתרגל תנועה במצבים משתנים. (אפשרות לפעם בשבוע)
זומבה רביעי 20:15-21:15 אורלי טננבוים מסיבה אירובית כייפית המתאימה לכולן. בהנחיית אורלי טננבוים, מלאת האנרגייה המומחית בהעברת שיעורי זומבה קופצניים במיוחד.
פילאטיס ראשון 20:15 איריס פורטל

פילאטיס ריצפה נשים: אימון התורם לשיפור וחיזוק שיווי המשקל, יציבה נכונה, שיפור אורך  תנועה ונשימה נכונה.

החוג יתקיים החל מה-7.1.2024

חודשי פעילות: 1/24-7/24

להרשמה <<לחצו כאן>>